Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jött zavarba a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött zavarba a párom, amikor meglátta egy nő mellét mikor az lehajolt?

Figyelt kérdés

persze melltartó egy szál se rajta...

láttam a párom fején,hogy megilletődött és kicsit zavarba jött. azt mondja ő ilyen, egyszer meglátta bugyiban az öccse barátnőjét és jött vigyorogva,hogy húú látta a bugyiját, mondom és?!! nem láttál még bugyit??? ahhoz képest,hogy 30 úgy viselkedik mint egy 14 éves kamasz. tőlem mindent megkap az ágyban panaszra nem lehet szava...

akkor miért ilyen?


2014. júl. 27. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

kevés nővel volt dolga

a családjában tabu volt a testiségről beszélni

2014. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak "örül a feje" :D én párom is ilyen.
2014. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát, lehet későn érő na.
2014. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is prűd családi hátterem van gyerekkoromból, még barátnőm előtt is szégyellős vagyok, pedig több, mint fél éve lakunk együtt.
2014. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!