Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet annyira felizgulva egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet annyira felizgulva egy pár, hogy előjáték nélkül essenek egymásnak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de biztosan nagyon ritka. Én az előjátékhoz sorolom az izgató csókolózást, simogatást, tapizást is, enélkül pedig egyszerűen fel sem izgulnék. Mert az, hogy kívánom a páromat és az, hogy nedves is vagyok már, készen állva a szexre, két különböző dolog. Nálunk van olyan, hogy a párom már áll, pedig még egymáshoz sem értünk, de nekem muszáj egy kis előjáték ahhoz, hogy nedves legyek, különben veszettül fájna.

19L

2014. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az exel rendszeresen maradt el az előjáték. Szal igen.
2014. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaja, van
2014. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kapcsolat elején én attól is benedvesdtem ha a közelemben volt :)

Akkor volt olyan,hogy "durrbelebumm".

Most már azért kell egy kis érdeklődés felkeltés :)

23/L

2014. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

Amikor annyira ki van éhezve az ember a másikra és fordítva, hogy alig csukódik be az ajtó és máris egymásnak esnek, ruha letép és jöhet egy vad, heves menet, ami közben vagy a végére már nyilván lenyugszanak, és így végül is maga a kényeztetés a két menet közé esik :)

2014. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen lehet :)
2014. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet igen! Bár nálunk is "egy évbe egyszer,, ....

Amikor már arra is begerjedek ha csak hozzám simul...aztán ami belefér! Van hogy az ember nem bír már magával ;)

2014. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!