Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan 15-19 éves srác,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 15-19 éves srác, aki szex és maszturbálás nélkül ki bír 2 hetet?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek olyan kommentek, hogy tök normális dolog mindennap kiverni, meg ilyesmik. Olyanok válaszát kérem, akik kibírják sokáig ezek nélkül. Alapból nem éreztek rá kéztetést, vagy van valami módszeretek?

Köszi előre is!



2014. júl. 28. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha akarnám kibírnám, önmegtartóztatás, de nem lenne semmi értelme :)
2014. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel értek egyet, semmi értelme visszafogni. Jobb az ha alvásnál kijön és olyan mintha behugyoztál volna? (Már bocs a hasonlatért.)

14/f

2014. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én aszexuális vagyok, szóval nekem olyan 3-4 havonta jön rám a kiverhetnékem. :)
2014. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja és 16/f
2014. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem bírok ki ennyit.
2014. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Simán kibírom 2 hétig ha akarom. Késztetés az megvan, már a 3 naptól kezdve de egy hét után már megszokom hogy nem csinálom. Módszer nekem az hogy vagy csak folyamatosan edzek, annyira hogy erőm se legyen kiverni, vagy mással (barátok, kirándulás) elfoglalom magam.

De elég nehéz kibírni nyomós indok nélkül.

(pl barátodnál vagy, és nincs tered, az nyomós indok rá...bár megkérheted hogy tesó, had verjem már ki mer rohadtul kanos vagyok)

2014. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1 hét után elmenne magától.

Egyébként ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy valaki kibír-e kajálás és ivás nélkül 2 hetet, úgy, hogy még késztetést sem érez, hogy magához vegye az életet adó táplálékot és vizet. Egy szóval: du bist blöd

2014. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

13 éves korom óta verem. Azóta jó néhányszor volt, hogy nem vertem ki, de ezek jellemzően 5-6 napig tartottak. Ennél tovább sosem voltam maszturbálás nélkül.


20/F

2014. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Önfegyelemre akarom nevelni magamat szexuális téren. Volt olyan időszakomamikor másodpercek alatt elmentem. Sikerült ezen túllépnem, sokat gyakoroltam meg minden. Viszont a suli egy hónap múlva kezdődik, koleszos vagyok, 1-2hetente lenne alkalmam, hogy nyugodt körülmények között magamhoz nyúljak, ha nem lesz megint barátn (ez lenne a kedvező eset). És félek, hogy visszaesek, mert nem tudok uralkodni magamon.
2014. júl. 28. 12:33
 10/13 A kérdező kommentje:
17/f
2014. júl. 28. 12:51
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!