Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi ütött a szeretőmbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ütött a szeretőmbe?

Figyelt kérdés
Szóval, pár hete lett egy remek szeretőm. Nagyon jól érezzük magunkat együtt. Jó vele a szex, és izgalmas. Én 18l vagyok, ő 19f. A napokban viszont fura dolgokat csinál, amiket előtte soha. Éjjel bekopog hozzám, hogy még ébren vagyok-e (nem is szexelni akar, csak dumálni), egyszer mondtam neki, hogy randevúm lesz, erre féltékeny lett, és le akart beszélni... Pedig szerintem ez fura, mert minket a szex köt össze, engem nem zavar, ha ő csajozik, őt viszont zavarja, ha én randizom? Ez most érzelmekre utalhat nála, vagy mi? Arra is gondoltam, hogy csak ki akar sajátítani. De nem tudom eldönteni.

2014. júl. 28. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Vagyis megcsalod a párodat vele.Csak gratulálni tudok és minden rosszat kívánni.

Amúgy meg tetszel neki,nem mindegy fiú hajt csak a szexre ezt jó lenne végre megtanulni.

2014. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De idióta vagy! Nekem nincs párom! Egy randira elhívtak, hát igent mondtam, ennyi volt.
2014. júl. 28. 12:06
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Értelmei vannak irántad.
2014. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor hogy lehet szeretőd.Ha van barátod és amelett valakivel megcsalod az a szerető.Ez a fiú meg beléd szeretett,jobb lenne ha megbeszélnéd vele.Bár ha a fogalmakat sem tudod.Amúgy meg szexre kell a srác ,de mellette randizol.Hát sajnálom a srácot.És azért vagyok idióta mert nem tudod a fogalmakat.
2014. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
18 évesen lehetne annyi csepp eszed, hogy ez a srác beléd szeretett, meg többe néz téged 1 rossz kielégitetlen kancánál,és úgy néz rád mint 1 nő!Nem értem miért kell az ilyen pasit ellökni,és miért azkell aki még szembe se köpne!Nem kisajátítani szeretne, csak tudtodra adni h fontos vagy neki...-.-""
2014. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerelmes lett beléd, te kis butus!
2014. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha nincsen párod, akkor miért mondod szeretőnek?

Szeretőről akkor beszélünk, ha már kapcsolatban vagy. Ez nem szerető, ez max egy nyitott szexkapcsolat.

2014. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Újabb példa, hogy a fiúknak a ri.ancok kellenek!
2014. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Friend with benefits.

Az egyik fél mindig többet érez. Ebben az esetben a fiú.

2014. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az a jó hogy a 7-es és a 4-es ugyanazt írta,és a 7-es pontozva van.Ez így elég vicces.
2014. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!