Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anyajegy a fenéken? Csúnya?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyajegy a fenéken? Csúnya?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre, hogy a napozástól meg a szolitól egy pár kis apró, anyajegy lett a fenekemen (is). Olyan mint a sötét szeplő, szóval nem ilyen bibircsók. Nincs egyéb panaszom a fenekemre, sem a méretére, sem a formájára, sőőt...

Nem kiábrándítóak ezek a kis pöttyök egy amúgy " jó fenéken"?


2014. júl. 28. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ.Ennyiből semmit nem tudok mondani.
2014. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Véleményhez látni is kellene...
2014. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Áh az nem. Bibircsók a fenéken... Na az csúnya.
2014. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha küldesz privátban egy képet akkor el mondhatom, hogy milyen perverzió nélkül!

De így, hogy csak leírtad, az ember nem igazán tudja elképzelni.

2014. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az fontosabb, hogyha bármi változás is lesz velük, akkor irány a bőrgyógyász!
2014. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
küldj képet. nem tudom elképzelni, hogy anyajegy. az nem jön csak úgy.
2014. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bármelyik pasit is zavarná.


Nem is biztos, hogy a napozás meg a szoli miatt van. 6 éve már, hogy kerülöm napot, hófehér a bõröm. Soha életembe nem voltam szolizni mégis vannak rajtam új anyajegyek.

2014. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet, rosszul fogalmaztam az anyajegy szóval. Nem az a 3D-s kiemelkedő, nagy bigyó. Inkább olyan, mint egy-egy szeplő, csak picit sötétebb. Máshol is jöttek ki ilyenek rajtam, legfőképpen a karomon és a hasamon és én összefüggésbe hoztam a gyakori napozással és szoláriummal. Az utóbbi pár évben kicsit átestem a ló másik oldalára és szerintem csak most lett látható az eredménye.


DE visszatérve a témához.., kutatok egy picit hátha találok egy képet.

2014. júl. 28. 12:42
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy ténylegesen jó választ adjak látnom kellene de így láthatatlanba szerintem aranyos lehet vagy cuki ha úgytetszik 23f
2014. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!