Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Mostanában libidóhiányom volt, de egyszercsak újra visszajött. Mitől?

Figyelt kérdés

Valami megmagyarázhatatlan okból képtelen voltam felizgulni a páromra. Lassan 2 éve vagyunk együtt, de vagy fél éve elmúlt a vágyam, ne keressetek okokat, egyszerűen csak sérült és dilis vagyok, ha veszekedtünk, teljesen ráment a szexuális életünkre a feszültség. Azt hitte, megcsalom, de hálistennek sikerült bebizonyítanom hogy nem. A vágyam sehogy sem akart visszajönni, csak sírtam, hisztiztem, indokolatlanul rámtört a depresszió, szorongás.

Most meg két napja egyszercsak felizgultam rá. Nem tudom hogyan, mitől, de egyszercsak hozzámért, és újra megdobbant a szivem. Pedig nyilvános helyen, és nem először volt már hogy "úgy ért hozzám". A melltartómat birizgálta hátulról.

Mikir hazaértünk, hullafáradtak voltunk, de olyan menetet nyomtunk, hogy komolyan élveztem! Nem volt olyan mint régen, de haladás.

Tegnap megint sikerült, aktív voltam és nagyon élveztem.

Hogy lehet ez? Tapasztalt már valaki ilyet? Annyira örülök hogy most összejött, de nem tudom hogyan, és félek hogy ahogy jött, el is megy. Mert csak úgy magától jött, nem volt semmi ami eddig ne lett volna. Tudtok valami okosságot erről mondani?



2014. júl. 28. 12:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Ennyire uncsi a kérdés? Miért nem ír senki?
2014. júl. 28. 16:22
 2/8 anonim ***** válasza:
túl hosszú. amúgy meg van ilyen
2014. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most komolyan ennyit voltál képes írni?
2014. júl. 28. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Görögdinnyét ettél.
2014. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Normális értelmes válaszokat kérünk!!!!!!!
2014. júl. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A vász a hézagos tudásd miatt volt értelmetlen a számodra.

A gyümölcsök és zöldségek hasznos összetevőit fitotápanyagoknak nevezik, melyek bioaktív, azaz az emberi testből egészséges reakciókat kiváltó összetevőkből állnak. A görögdinnyékben ilyen a likopin, a béta-karotin és a citrullin.

A görögdinnye fogyasztásakor a citrllin bizonyos enzimek közreműködésével argininné alakul. "A citrullin-arginin páros karbantartja a szívet, az immunrendszert és hasznos lehet az elhízással, vagy a 2. típusú cukorbetegséggel küzdők számára. Az arginin fokozza a nitrogén-oxid termelést, ami ellazítja az ereket. Ennek hatására mozgósítja a libidót.

2014. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mond a barátodnak ha szeret téged vesz egy dinnye ültettvényt

ha beválik én veszek

2014. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es értelmes válaszról volt szó!!!!!
2014. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!