Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lány jó az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik lány jó az ágyban? Mármint azt külsőre így lehet látni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lehet külsőre látni szerintem.
2014. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Utca sarokra kimész, alulöltözöttek, tuti választás:)
2014. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Külsőre nem inkább a személyiségtől függ.
2014. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de azt mondják a szende lányok jobbak az ágyba mint az ilyen ribik
2014. júl. 28. 13:50
 5/11 anonim ***** válasza:
eddig a legcsúnyább nőm volt a legjobb , pedig kedvem se volt hozzá utánna függő lettem tőle
2014. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem lehet látni. én pl. egy 170 centi magas, 89 kilós nő vagyok, nagy mell, nagy fenék, vastag combon, viszonylag nagy has, de vékony derék. nem sok embernek van erre "gusztusa", viszont aki megtette, sose bánta meg, eddig mindenki teljesen odavolt, utána már akkor is alig bírtam szabadulni tőlük, ha eredetileg csak egyéjszakásra tervezteék. ezt most minden nagyképűség nélkül mondom, mert amúgy totál elégedetlen vagyok a kinézetemmel, én se nézném ezt ki magamból, hát még mások. :)
2014. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Adtol függ mennyire edzett a csaj.. Eddig 6emberrel voltam,(3 párkapcsolat volt) és mindegyik azt mondta hogy nem ők dugtak meg hanem én őket.
2014. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szóval vannak a szende lányok és a ribik ?(külsőre, hogy lehet valaki ribi ???)


[link]

2014. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a külső, hanem a viselkedés ami alapján meg lehet ítélni!! Itt olvastam nemrégiben hogy egy srác kifejezetten nem élvezte a szexet egy olyan dögös tipikus szőke ribivel, akit minden pasi meg akart dugni. A csaj annyira fényezte magát hogy nemigaz, közbe meg egy fadarab volt, egy inaktív unalmas fadarab. És haveroktól is hallottam már ilyet.

A szerény és kedves lányok pedig sokkal odaadóbbak. Én nem akarom fényezni magam, de rólam pl egyáltalán nem gondolták sokáig hogy valaha elveszítem a szüzességem, aztán mikor kibontakoztam, 2,5 óráig nem álltam meg. Mostmár valamennyire lecsillapodott a vágyam, de azért már hallottam vissza a páromtól hogy pár haverja szivesen kipróbálna mert egy állat lehetek. Pedig nem vagyok egy bombanő, átlagos vagyok inkább, de nem kiemelkedően szép.

2014. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg szép vagyok, jó a testem, nagy melleim vannak és sportos vagyok. Jobb nem lehetnék az ágyban, mindent megteszek érte, hogy a legjobb legyen velem. És nagyon tudom utálni ezt a "a visszafogottabb külsejű lányok jobbak" szöveget -.-
2014. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!