Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olvastam erről a "Power...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam erről a "Power Balance" karkötőről és azt írta hogy segít nagyobb orgazmus elérésébe. Én hülyeségnek tartom de alatta olvastam a véleményeket és mind pozitív volt, nevekkel és képekkel, akkor most tényleg használ?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos valódi nevek voltak :)
2014. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A céget alaposan meg is büntették emiatt :)

Elhiszem, hogy azt hitték hat. A placebo lényege pont ez :)

2014. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Onnan gondoltam hogy azok voltak, mert rendes képpel meg profillal rendelkező emberek szóltak hozzá.. Azt hittem ilyet nem mernek megcsinálni, tévedtem ezek szerint
2014. júl. 28. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
500e forintos mágneses fotelt is eladnak ha van valaki olyan hü*ye és megveszi :) Napi szintű az ilyen átverés.
2014. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
találtam 800 ft-ért jól néz ki, maga a karkötő is tetszik, de én is biztos vagyok benne hogy átverés :) a rendes oldalon 10e-ft ért kínálják, annyiért már tuti nem kéne
2014. júl. 28. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jobb akarsz lenni az ágyban akkor nem hiszem hogy erre van szükséged :D
2014. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs gond ilyen téren :) csak rá akadtam erre a cikkre és kíváncsi voltam, mint annyi ember akik meg is rendelték :)
2014. júl. 28. 14:35
 8/8 DreamWeaver ***** válasza:
Én is láttam a reklámhonlapot. Szerencsére nem ma jöttem a falvédőről, úgyhogy elég levágós volt, hogy az alatta levő kommentek mesterségesen generált vélemények. A nevek és a képek is fiktívek (remélhetőleg nem lopottak). A cél, hogy eladják a terméket. Az eszköz kategóriájába bármi belefér. Tartsd nyitva a szemed és még egy jó tanács. :) Ahol csak pozitív, vagy csak negatív kommentek vannak, az kamu!
2014. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!