Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akinek volt egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt egy éjszakás kalandja vagy szeretöje? Többi lent

Figyelt kérdés
Az érdekelne ha valaki megcsalja a párját, tegyuk fel csak egy kaland. Megbanjatok?szoval tegyuk fel megtörtént a dolog utana akar masnap hetek honapok utan is joizuen gondoltok vissza arra az elmenyre. Vagy az ilyen esetek egyszeruen elfelejtodnek. Szoktatok visszaemlekezni ra esetleg arra akivel egyutt voltatok? Nemet irjatok. Köszi
2014. júl. 28. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, vissza szoktam emlékezni h mekkora 1 p.öcs voltam

nemet

2014. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nem tudnék jé izüen vissza emlékezni rá egyszer már meg tettem igaz csak egy csok csattant el de nagyon szégellem magam miatta bnőm nem tud róla és nm is szeretném hogy tudjon ha elhagy akkor egy világ fog bennem össze dőlni
2014. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egy éjszakás kaland, vagy a szerető, az miért jelent megcsalást feltétlen?
2014. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jolvanna :D a kerdesbol kimaradt hogy aki kapcsolatban tette az irjon:) elnezest :)
2014. júl. 28. 14:53




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!