Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet baj ebböl? Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj ebböl? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

kb 8 hónapja szexeltem utoljára,a napokban volt ez-az,de semmi behatolás vagy ilyesmi.Csak petting,de a hüvelybe nem járt semmi az ujján kívül.Meg kívülről(nem hüvelynél)néha-néha érintőlegesen a pénisze. De nem tette be meg sajnos nem is lett olyan állapotban ott lent hogy tudjunk szeretkezni.Ezek után felöltöztünk(fehérnemű,nadrág) 20percre kb voltam pisilni.

Lehet így baj?

előfordul,hogy láttad már a kérdést de sajnos nemkaptam normális választ,csak szitkozódást.


2014. júl. 28. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
első :D
2014. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és h fogják hívni a csemetét te dióda....
2014. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első?
2014. júl. 28. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Ha volt is előváladék, akkor se jutott be, annak ellenére, hogy odanyomta. De máskor azért vigyázz jobban, mert ha egyszer beteszi, akkor már könnyen összejön a baj.
2014. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. júl. 28. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem azért tudod hogy ha elmész pisilni attól még nem teszed semmisé a dolgokat, mert két különböző lyuk! Nem ugyanaz a húgycső és a hüvely! Ha nálad mégis máshogy van, előfordul, hogy kloákád van, de akkor a végbél nyílásod se keresd!
2014. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom!
2014. júl. 28. 15:16




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!