Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt? Eszem ágában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? Eszem ágában nincs meleggé válni, de van olyan, ami egyszerűen szexuálisan nagyon izgat.

Figyelt kérdés
Soha nem tudnék például csókolózni egy pasival, vagy ölelkezni vele, mellette ébredni meg pláne nem. De legutóbb amikor nem volt barátnőm, gondoltam kíváncsiságból kipróbálom, milyen sz*pni. Csak azért, hogy tudjam, mit éreznek olyankor a csajok. Azt hittem, rossz lesz, de egész egyszerűen olyan szinten felizgatott a dolog, hogy így még szinte soha nem izgultam fel. Utána épp csak hozzá kellett érnem a pélómhoz, és elé is spricceltem. Ennyire felizgatott volna az, hogy sz*pok? Miért? Hiszen amúgy minden mást pasival undorítónak tartok. Miért okozott ez ekkora izgalmat?
2014. júl. 29. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mindenkit izgat az új dolgok kipróbálása :D
2014. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, csak meglepett, hogy egy alapvetően irányultságommal ellentétes dolog szinte önmagában orgazmust okozott.


Más téma: nem azért írtam ki, mert privátban ajánlatokat kérek. Szóval kedves Brájen, nem, nem sz*plak le.

2014. júl. 29. 10:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon izgat. Szívesen kipróbálnám 20/F Már fel is állt... :)
2014. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mire véljed? Arra hogy biszexuális vagy csak tagadod!
2014. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nézőpont kérdése. Tagadni nem tagadok semmit. De vajon biszexuális az, aki öklendezik a gondolatától, hogy pasival csókolózzon?
2014. júl. 29. 10:44
 6/14 A kérdező kommentje:
#3: Komolyan? Szerintem tedd meg! ;-)
2014. júl. 29. 10:45
 7/14 anonim ***** válasza:
3 as vagyok, engem is csak a pénisz izgat más nem. A nőket szeretem.
2014. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tényleg cska azt tudom javasolni, hogy próbáld ki! Remélem, neked is ilyen gigaorgazmikus élményben lesz részed!
2014. júl. 29. 10:48
 9/14 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy hogy undorodsze attol hogy pasival smárolj attol még lehetsz biszex
2014. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Meglehet, de tök nem ez a kérdés.
2014. júl. 29. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!