Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex után kb 1,5-2 héttel is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után kb 1,5-2 héttel is picit fáj a hasam alja, illetve tegnap a megszokottnál más állagú fehérfolyásom volt, védekeztünk óvszerrel, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Illetve jobb oldalt -én a petefészkemre tippelek- begörcsöltem. Először terhességtől féltem, de védekeztünk és nem lyukadt ki, szóval nem értem ez miért lehet.
2014. júl. 29. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami gyulladás lehet..jobb lenne orvos,mert nem jó jel..
2014. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve azt még elfelejtettem mondani hogy a jobb oldalt alul, már kb 1 éve néhanapján begörcsöl, voltam orvosnál ultrahang stb (vakbélre gyanakodtunk) és azt mondta csak a nyirokcsomóim, és most is ugyanúgy görcsöltem.
2014. júl. 29. 11:17
 3/4 anonim válasza:
attól függ. szüzesség elvesztése volt? olyankor felborul kicsit a hormonháztartásod, mert a tested még nem találkozott ilyen izgalommal. ne görcsölj, ha nem múlnak el a panaszok, fordulj orvoshoz...
2014. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szüzesség elvesztése volt, de kb a 3. alkalom! Rendben, lehet azért is fáj mert rágörcsöltem nehogy terhesség legyen, de hát hogy lenne, ha normálisan védekeztünk?!
2014. júl. 29. 13:06




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!