Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy hordjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy hordjátok feszülős boxerban a péniszeteket?

Figyelt kérdés

Egyre többször hallom/látom, hogy nem a megszokott lefele lógó állapotban hordják, hanem vagy oldalt vagy pedig teljesen felfele állítva.

Ti hogy hordjátok, és mi a jó abban, ha nem lefele lóg?



2014. júl. 30. 11:11
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
89%

oldalt

nem nyomja a zacsit

és ha feláll nem gond amúgy meg C alakban roppant kellemetlen

2014. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ahogy éppen kényelmes
2014. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexik lehettek.*-*
2014. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Balra csapva.


De mi az, hogy a "megszokott lefele lógó állapotban" soha nem hordtam úgy semmiben, kényelmetlen és a vége kidörzsöli a térdem :-P

2014. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam volna, hogy ennyien oldalt hordják :D

Csak azért mondtam, hogy "megszokott", mert számomra az a megszokott, és a környezetemben is... :D másrészt meg azért, mert az az alapállapota, tehát ha nincs rajtad semmi, alapból lefele fog lógni...

Meg azért mondjuk, ha oldal irányba feláll akkor jobban is látszódik, hogy ott egy "rúd"... A felfele állítottról meg ne is beszéljünk.... :D

2014. júl. 30. 11:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem már alapból elmegy balra és ez a helyes :) Katonaságba is így tanulták. :D
2014. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Néha lefelé, néha pedig felfelé állítom
2014. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Alapból elmegy balra?? Hát ez elég érdekes....... :D

És az utolsó válaszoló azt írta, hogy van mikor fölfelé állítja...na de kérdezem én tőled, hogy ha feláll nem túra ki magát az alsógatyából? Én fölfelé állítva sose bírtam hordani, mert már lankadt állapotban is a boxer felső, gumis részéig feljön.....

2014. júl. 30. 11:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok:D Nekem már be van nevelve, így kényelmes és ne mis szoktam igazgatni. Amúgy felfele hm... Pont a hétvégén olvastam egy történetet. Ugye vannak akik piercinget raknak a farkukra. Van egy bizonyos Arthur piercing, ezt az angol Arthur király találta ki, vagyis használta először. Egy gyűrűt rakott a makkjára azért, hogy felkösse, vagyis felfele álljon a farka és így kényelemsebben hordja :D
2014. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A fölfelé hordós válaszoló vagyok.

Nem, nekem nem lóg ki belőle, ha meg feláll, ami napközben elég ritka, akkor eligazítom oldalra, ilyen 2 óra irányába:D

2014. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!