Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem élvezem a szexet miért lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a szexet miért lehet?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok a barátnőm szintén 23 már 3 hónapja vagyunk együtt és olyan problémám van hogy szex közben nem tudok elmenni... Felállni fel ál nagyon jó érzés csak addig nem jutok el hogy el is menjek... Már kezd kicsit zavarni... Nem használunk gumit barátnőm szedi a fogamzásgátlót. Megszokta mindig kérdezni hogy sikerülni fog? a válaszom majd meglátjuk. Egyszer már sikerült. őszintén mivel már nem bírtam csináltam magamnak kb 2-3 perc alatt megvolt... Barátnőmmel a munkánk végett hétvégenként tudunk találkozni mert ellentétes műszakban vagyunk de most hétvégére családi program van jönnek a szülők meg mindenki aztán utánalévő hétvégén leszünk úgy hogy nála ketesben 4napig... Mindig azt mondja hogy egyszer már sikerült majd menni fog csak már engem zavar... Kiskoromban figymaszűkületem volt ha nem áll akkor van a makkomon bőr ha meg áll akk visszahúzódik de lehet huzogatni szal nem vágták le az egészet. Gondoltam lehet ez az oka hogy nehezen tudom élvezni... elötte még komoly kapcsolatom nem volt ezért nem tünt fel hogy nem élveztem mert úgy vagyok vele hogy 1-2 alkalom az hát kevés hogy összeszokjunk. Nade mindegy esetleg valaki volt már ilyen helyzetben? hogy oldódott meg? Nemtom hogy a méretem számít e de leírom kb 12cm hosszú és 5.2-5.4 cm vastag... Valami ötlet hogy oldhatnám meg ezt a problémát?

2014. júl. 30. 13:09
 1/1 Nagy-Hadfi Gergely ***** válasza:
Biztos nem testi oka lehet. Ha az lenne akkor el se tudnál menni. Ennek szerintem inkább lelki okai lehet. Bővebben privátban beszélném meg.
2014. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!