Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek erről? Többi lent

Figyelt kérdés
leszoktam csupaszítano teljesen csak a golyóimon szokott ágaskodni pár szörszál
2014. júl. 30. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
lol, de low csíra vagy
2014. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A párom is néha elköveti ezt, de mióta belemartam csak egy évbe 2x teszi, hogy megtisztuljon, és új szőr nőljön..

Nekem nem tetszik, ha nincs szőr akkor nem is érdekel..

2014. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Érdekes "fazon"....Bár ha már választani kellene, hogy hol legyen szőr akkor inkább a farok körül mondanám, mert szeretem bekapni a golyókat és szopkodni, nyalogatni, szivogatni, és lehet picit csikolná a számat, de azért különösebben nem zavarna, ha olyan hát olyan, attól még lehet rendesen kényeztetni :)
2014. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1es anyucikád a csíra méghozzá azért mert nyelt le téged ki vagy te itten hogy oltogass másokat meg szentem a lányokhoz intéztem a kérdés nem az ilyen buzernya trollokhoz mint amilyen te vagy
2014. júl. 30. 13:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Vigyázz nehogy 3 évesnek nézzenek.
2014. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5ös normális választ kértem nem pedig cikizést amugy ha nem vagy lány akkor minek szolsz hozzá??
2014. júl. 30. 13:59
 7/12 anonim ***** válasza:

mi az, hogy minek szólsz hozzá?:D

Ki vagy te itten, hogy megszabd ki szólhat hozzá és ki nem?:D

Úgy bírom, hogy neten keresztül mindenki akkora keménynek érzi magát!:D

2014. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
elolvastad a kérdés első szavát??? mert szerintem ott az áll hogy lányok nem pedig az hogy fiúk b+ meg szerintem nem is a melegekhez intéztem a kérdést erről ennyit ezen látszik hogy általánosban nem tanitották meg rendesen egyes szavak jelentését
2014. júl. 30. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz, hogy nem tanítottak meg rendesen?:D

Attól, hogy oda írod még nem jelenti azt, hogy csak azok írhatnak..

Ha én kiírom, hogy "Halak mi a véleményetek.." akkor csak halak írhatnak?:D jól nyomod öreg! Csak sajnálni tudom a jelenlegi/jövőbeli barátnődet :D

2014. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen ugy gondolod??? lehet hogy az akinek a barátnőjét te sajnálni tudod valszin hogy a lányoknál sőt az egész életben nagyobb eséllyen indul mint az a troll aki ugy gondolja hogy fiú léttére hozzá szól egy lányokhoz intézett kérdéshez valami oltás szerűt és akkor gec* kemélynek érzi magát
2014. júl. 30. 14:25
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!