Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex erdőben? (Többi lent! )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex erdőben? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

A barátom előrukkolt azzal az ötlettel, hogy valamelyik nap este ki szeretne vinni a közeli erdőbe piknikezni... Ismerem őt, szóval tudom mire készül, másrészt meg ki az aki este megy piknikezni?? Ergó szeretkezni akar...

Még sosem csináltam kültéren...mi van ha valaki meglát minket? Vagy milyen pózokban lehet csinálni erdőben? Valami extra dolog, amire oda kell figyelni? Főleg, hogy sötét lesz...

Aki csinálta már erdőben, megosztaná velem a tapasztalatát? Mi van, ha arra jár valaki? Csak mert....hát elég hangos vagyok, de ezt a barátom is tudja.....



2014. júl. 30. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nappal is dugtam erdőben, kutypózt tudok elképzelni, este kicsit meleg lenne állatok is vannak gondolom
2014. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Esti piknik? Az igen. Én nem attól félnék, hogy meglát valaki, hanem hogy egy vaddisznó mikor téved arra. Azt hiszem mindegyik oldalról lenne meglepődés.

Én azért nem részesítem előnyben az esti erdei hancúrt, mert azért olyankor már előjön jópár rovarféle, meg ki tudja hány kullancsot szed össze közben az ember. És akkor még ott a vadőr is.. :)

2014. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Arra figyelj hogy ne valami állat rakja be..
2014. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RRR ***** válasza:

a hangyákra!!!

egyszer egy hangyabolyon csináltuk.........hát ne tudd meg..

amúgy bármilyen póz

ja meg ne zavarjanak a hangok és ne tévedjetek el

2014. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 RRR ***** válasza:
ja és NE vadászterületen ,rémes amikor lőnek rátok szex közben
2014. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
találjátok fel magatokat a pözok terén meg ha nem zavar az hogy a mókusok is begerjednek majd és veletek együtt kefélnek majd akkor nyomjátok nyugodtan
2014. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ne este menjetek, ha nem forgalmas helyre mentek akkor minimális esély van csak arra h bárki is meglát.

mi keresni szoktunk mindig egy védettebb zugot, pl bokrokkal körülnőtt fát...

sötétben előjönnek a vadak, nem feltétlen vaddisznó, mert az csak úgy nem megy oda senkihez. róka, denevérek, aranysakál (ez utóbbi se fog csak úgy megtámadni. de elég zavaró ahogy vonyítanak, ja és a rókával együtt veszettséghordozók). szóval menjetek nappal

szúnyogriasztó spray-t mindenképp vigyetek, olyat ami kullancs ellen is jó.

ja meg pokrócot, plédet vagy ilyesmit és ha fűre terítitek akkor szinte minden pózt lehet :)

29F (gyakorlott erdei szexelő :D )

2014. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Huhh :D köszönöm a gyors válaszokat! :)

A másodiknak üzenem hogy pont hogy NEM piknikezni készül, csak ezt hazudta be nekem, mivel tudta, hogy ha azt mondja, hogy: "figyelj, holnap este elmegyünk és megduglak az erdőben", akkor nyilván nem megyek el....de így majd kiváncsi vagyok mit tervez...

Amúgy ma este mennénk ide a közelbe, szóval holnap írok majd hogy mi történt... Csak azért ahogy ti is írtátok, parázok a bogaraktól meg az emberektől...

2014. júl. 30. 14:08
 9/13 A kérdező kommentje:

:DD a "gyakorlott erdei szexelő"-nek köszönöm a részletes válaszát, de már tuti, hogy este megyünk...ez a közeli erdő, nem egy Északi-középhegység.........

Itt semmilyen állat sincs szinte...vaddisznó, denevér, aranysakál meg ilyenek tuti, hogy nem.....

2014. júl. 30. 14:11
 10/13 anonim ***** válasza:
grt
2014. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!