Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik még olyan lány aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan lány aki nem borotválja le a punciját?

Figyelt kérdés

Teljesen természetesen hagyja, max csak bikinivonalat szedi le??

Hihetetlen tudom de nagyon unom a kopasz puncit..


2014. júl. 30. 14:08
1 2 3 4
 1/36 RRR ***** válasza:

ilyesmi:

[link]

2014. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nyilván minden nap másikat látsz :-)
2014. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Kerida ***** válasza:
90%

"te se vagy százas"


Mert miért is?


Amúgy van sok lány/nő aki nem szedi (hogy teljesen-e az gondolom még kevesebb), de amúgy meg is lehet kérni a lányt, hogy pl ne szedje, mert nekem az a tapasztalatom, az egyik fele csak a társadalmi nyomás miatt szedi, a másiknak meg valóban így kényelmesebb.


Szóval szerintem nem kell kétségbe esni a szőrtelen láttán sem, mert vannak akik szívesen lemondanak a szőrtelenítés procedúrájáról.

2014. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
16%

#4-es


Nem tudom ki, hogy van vele, de engem eléggé ki tud ábrándítani, ha egy kész őserdő vár oda lent.


#1-es voltam.

2014. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
A "mai" lányok már gondolom borotválják mind, de lehet kivétel
2014. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Engem is izgat a természetes, szőrös punci :)

Persze izlések és pofonok, elhiszem van akit taszít (engem pl a férfias kezű nők taszítanak xd )

Én is úgy veszem észre, hogy nagyon ritka a szőrös nuni, főleg 30 alatt.

Konréten még nem is talákoztam sajnos ilyennel.

2014. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Miért ne lennék százas. Egyszerű kérdés volt. Régi páromat rá tudta venni hogy ne borotválja magát, még tetszett is neki hogy nem kell vele állandóan tökölni. De mióta szakítottunk nem botlottam bele olyan lányba aki ne lett volna teljesen csupasz. Igaz most kiélem magamat, komoly kapcsolatot nem akarok. Én szeretem ha csiklandoz a punciszőr, nem mellékesen meg számomra nőiesebb...


Egyszerűen csak kíváncsi vagyok a nők véleményére,de ha valaki ezért elítél csak gratulálni tudok neki.

2014. júl. 30. 14:17
 8/36 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs pasim vagy nem akarok szexelni, akkor hagyni szoktam, de egy méret után már kényelmetlené válik
2014. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Kényelmetlen? Az miben nyilvánul meg? Nekem is szőrös, de sosem éreztem kényelmetlennek.
2014. júl. 30. 14:33
 10/36 anonim ***** válasza:
97%

Megsúgom, az a nem 100-as, aki undorodik tőle, csak azért, mert szőrös. Aki férfinek vallja magát ilyen hozzáállással, az nem férfi.


És a férfi sem férfi csupaszon, és pont.

2014. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!