Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Mi a véleményete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Mi a véleményetek a menstruáció közbeni szexről?

Figyelt kérdés

Egyáltalán helyeslitek-e vagy sem? Gumival vagy ha mással védekeztek akkor esetleg gumi nélkül? Minden napján vagy csak amikor már "lecsengtek" az erős napok? Csak a bájdoronggal való behatolás megengedett, vagy megengedett a többi bevált testrészt is mozgósítani? Egészséges vagy nem?

Egyenlőre ennyi jutott eszembe :)



2014. júl. 30. 14:30
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:

hajrá!

még jó,hogy csak ennyi......

2014. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Röviden tömören FUJ.Ennyi a véleményem... F
2014. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ismeretlen :) válasza:
sehogyse nem :)
2014. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bő magyarázat: Mindenképp lehet, és kell is szerintem. Mert a nő teste olyankor sokkal érzékenyebb , ott lent is. Igaz nyalni nem lehet, de minden mást igen, és sokkal hevesebben reagál rá a nő.

Még a puszikra is egyébként...

Gumi nélkül mindig jobb a szex, így ezt is a nélkül csinálom, amikor épp van nőm. Persze utána olyan, amire job nem rá néznie a nőnek, mert nem szép látvány. Ahogy a piros-fehér cucc sem, ami i folyik a nőből. De van víz, és érdemes használni. Főleg mert elég szép gondolat okozhat, ha nem tisztogatjuk le a cerkát.

De aki már túl esett a " a nő nem olyan mint mi , hanem csak szép és tökéletes" időszakon, annak ilyesmi nem gond. AHogy betétet választani sem, vagy épp bent maradni a fürdőben amikor a barátnő pisil.

2014. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászok között is megoszlanak a vélemények olyan tekintetben, hogy ki mekkora kockázatot lát benne.


Dr. Hamvas Ferenc szülész-nőgyógyász álláspontja:


Megengedett-e a menzesz alatti szexuális élet?


Nem megengedett. A menzesz alatt a szülőcsatornák nyitottak, ezért a nemi életnek még gumival is az a komoly veszélye van, hogy a hüvelyben levő kórokozók a méhűrbe, szerencsétlen esetben a petevezetőkön át a hasűrbe "pumpálódnak", mely nagyon komoly, akár életveszélyes gyulladások kialakulásához vezethet. Ez alapját képezheti a későbbi méhenkívüli terhességeknek is. Manapság egyre inkább bizonyossá válik, hogy a menzesz alatti szex magyarázza az egyre nagyobb számban diagnosztizált endometriózist is. Nagyon sok nő fenyegető réme a meddőség akár egyetlen ilyen szerencsétlen "akció" következménye is lehet.


forrás:


[link]


(22. kérdés/válasz)

2014. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert hogy nálunk megszokott,azt hiszem a fenti kérdéseimre a legtöbb válasz undorító lenne a többségnek hogy gumi nélkül néha néha nem csak a behatolásra alkalmas eszközzel, hanem a többi kis segítséggel is. Igazából, csak arra vagyok kíváncsi, hogy így a többség mennyire érzi tabunak a "ketchupos virsli" témát.. mi egy törölközővel és zuhannyal utána el tudjuk intézni az egészet :)
2014. júl. 30. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:
menstruáció közben csak gumival és csak a vége felé, amikor már alig jön valami, és már szinte vége is van, de még rászorulsz egy tisztasági betétre..
2014. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én akkor nagyon kívánom és szeretném, de a párom nem akarja. Az egyik exszemmel viszont csináltuk már a legerősebb napon is (mondjuk egy elég perverz srác volt). Minden volt, de azért nem nyalakodott. :D
2014. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8as, lehet én voltam az...
2014. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A vaginális szexet pont az endometriózis kockázata miatt én is kerülöm, de szerintem ha zuhanyzás után a lány feltesz egy tampont, akkor nyugodtan mehet az ujjazás, nyali-fali is. Ezeken a napokon erősebb a nemiszervek vérkeringése, élvezetesebb is az orgazmus, szóval szerintem kár lenne ezt a lehetőséget nem kihasználni. :)
2014. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!