Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők tényleg ennyire szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire szexuálisan kiéhezettek lennének? (Videó lent)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=z7MzG0YGRkM&feature=share


Először én is jót röhögtem ezen, mert egyáltalán nem ezt tapasztalom, de mivan ha mégis van valami benne?



2014. júl. 30. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerinted az a nő normális???
2014. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hogy ez mekkora hülyeség, főleg a vége
2014. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A nők is ugyanúgy kívánják a szexet, mint a férfiak, de a "kiéhezettség" mértéke személyenként változik.

Lehetségesnek tartom, hogy tényleg nagyobb a kielégítetlen szexuális vágy a nőknél, hiszen egy férfi simán bevállalhat egyéjszakás kalandokat, de ha egy nő szexel párkapcsolaton kívül azt legtöbbször még a mai világban is elítélik, megbélyegzik.

2014. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
# 2 Körülbelül nekem is ez volt a reakcióm.
2014. júl. 30. 17:16
 5/11 anonim ***** válasza:
3: szerintem éppen fordítva van, egy nő könnyebben jut egyéjszakás kalandhoz, mint egy férfi. és szerintem egyik nemtől sem furcsa, mármint intelligens körökben:)
2014. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

de ha a nő is hozzájut, akkor tulajdonképpen a férfi is, szóval nem értem miről beszélsz..

különben meg nőknél és férfiaknál is bőven van olyan akinel elég kettőt csettintenie és máris szerez valakit..

2014. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mindenki szexet akar, erről szól a világ.
2014. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

# 6

Ez azert egyáltalán nem igy van csak, hogy tudd, de most nem megyek bele.

2014. júl. 30. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os

Annyi a különbség, hogy a nőknek kb. a 90 %-a, a férfiaknak pedig mondjuk a 10 %-a ilyen csettintős fajta.

2014. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én máshogy tapasztalom
2014. júl. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!