Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátomat zavarja hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat zavarja hogy nem veszem le a melltartót szex közben, folyton ebből van a vita. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Előzőek elfogadták ezt, és jól megvoltunk éveken át így, hogy a cici az tabu téma volt, melltartóban szexeltünk és nem nézegették soha. Ő viszont folyton felhozza a témát, és már szinte fenyeget hogy ne is folytassuk így.. Én próbáltam vele beszélni, meg teljesen őszintén elmondtam mindent, hogy majd a plasztika után láthatja, de így biztos nem fogom megmutatni mert nem akarom hogy kiábránduljon. De nem fogja fel, azt hiszi hogy valami felesleges alaptalan hiszti ez a részemről, és hogy csak túlzok. El sem tudja képzelni hogy milyen csúnya, gondolom nem látott még ilyet, azért nem hiszi el. Fogalmam nincs mit tegyek, ha meglátja őket megundorodik és azt már soha nem tudom visszacsinálni hogy újra a vonzó izgató nőt lássa bennem, ha nem mutatom meg lehet hogy azért szakít. Szeretném kihúzni a következő 1-2 évet mire összejön a pénz a plasztikára, de hogy értessem ezt meg vele hogy várjon addig?
2014. júl. 30. 17:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy kicsit is szeret leszarja, hogy néz ki. Hülye vagy, hogy takargatod.
2014. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Én ha szeretek valakit, akkor minden szép rajta. Szerintem ez másnál is így van, és több helyről megerősítettek már ebben a hitemben. Szerintem inkább az lenne a megoldás, hogy egyrészt elfogadod magad, úgy, ahogy vagy, másrészt azt is, hogy a barátodnak úgyis tetszeni fogsz. Mert valljuk be őszintén, egyáltalán nem normális az, hogy csak melltartóban szexelsz vele, és sosem láthat meztelenül
2014. júl. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Butaságot csinálsz. Nem csodálom h vita van. Ha szeret ez nem fogja zavarni h milyen a melled.
2014. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
1.Szerintem nincs csúnya mell van kicsi, túl nagy stb... de egyik se csúnya! 2. Hülye vagy ha megcsináltatod a melleid mindenki így szép ahogy Isten megteremtette. 3. Ha azt akarja vedd le ha nem veszed le szakít veled szerintem nem ér ennyi kockázatot...Reméljem tudtam segíteni :)
2014. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csináljak?"


VEDD LE! (Te kérdezted...)

2014. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Csak nyugodtan, dobd le a melltartót! Én nő vagyok, de engem is frusztrálna, ha a párom szégyellné előttem bármelyik testrészét, ezért nem láthatnám, nem férhetnék hozzá...
2014. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan. Ezzel fogod haza vágni a kapcsolatot. Annyira csúnya nem lehet, max neked vannak tévképzeteid. A fiastal lányok 99,99%-nak szép melle van.

Ja! Nő vagyok.

2014. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

ha azért ábrándul ki belőled, mert csúnya a cicid, akkor soha nem is szeretett igazán.

nem azért kell szeretnie, mert tökéletes melleid vannak.

2014. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg neki miután elmagyaráztad h miért olyanok, mi is hasonló szituban voltunk a bnőmmel de neki a hasán vannak műtétből eredő sebek sajnos :\ de meg tudtuk beszélni és elhitte h engem egyáltalán nem fog zavarni. Ez egy remek mérföldkő nektek, mert ha elfogad ilyennek amilyen vagy miután te meg merted neki mutatni akkor 1 hatalmasat léptetek előre bizalom szempontjából, ha meg szakít veled emiatt akkor felesleges vele szenvednek, szóval mutasd meg neki. :)

22 F

2014. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
Én már kivágtalak volna, plasztika után meg még inkább.
2014. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!