Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mellméret vs farokméret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellméret vs farokméret?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat a kérdés hát gondoltam felteszem, hátha valaki mást is megihlet a dolog. Miért van az hogy sokszor látom videókon fórumokon meg olvasom neten meg ilyesmi, hogy azzal semmi baj sincsen ha egy leányzónak az átlagnál kisebb mellei vannak, mert sokan szeretik meg blablabla... de ha viszont egy férfinak van átlagos/alatti farka azt egyből mindenki lenézi miatta meg cikizi miegymás?

2014. júl. 30. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Tévedsz minél nagyobb a csöcs, annál jobb.


24F

2014. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem 19 cm 22f
2014. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Erről ez jut az eszembe:-.-
2014. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A nőknél is lehet gusztustalan egy nagy mell. Lehet hájas csöcsű, tehéntőgyű, csálé csöcsű, parizercsöcsű, torpedócsöcs, lógócsöcsű, zsákcsöcsű és még sokféle-fajta csöcs, nekünk meg általában csak a hossz a gond. Egyetlen tényező VS egy halom. Matekozzatok kicsit feleim.
2014. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
engem meg a farok méret nem érdekel. A nagyot jobban érzem, a kicsivel viszont jobban lehet vadulni. És ugyanúgy kielégít. Sőt...
2014. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert a nőknél nem számít hogy mekkora a mellük.. Náluk van a punci..
2014. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert a kis mellű csávó is nagy fa-szú gorillát akar. (Nincs problémám a méretemmel és szeretem a kis mellű lányokat is, mielőtt még valaki belém kötne.)
2014. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
kis mellű csaj* XDDD bocs
2014. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
bár ez már a shemale korszak
2014. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert a nők válogatnak. Másrészt jó seggel lehet kompenzálni a mellet. Harmadrészt a pénisznek nagyobb haszna van egy kapcsolatban.
2014. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!