Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek a barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek a barátotok hogy viseli mikor elkaptok valamilyen intim fertőzést? Más csjjal intézi el ami kell? Pasik, ti is írhattok.

Figyelt kérdés
Pl strandfertőzés meg ezek..amikor nem ajánlott a szexuális élet mert ő is elkaphatja meg fáj is.Ha a barátotok szexmániásnak mondható akk megcsal titeket?Ti beleegyeztek ebbe ha már ti nem tudjátok akár hetekig megadni ami a szükséglete?

2014. júl. 30. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ mi az oka. Én úgy vagyok vele ha nem adom meg hónapokon kersztül amit szeretne akkor jogos, hogy félre lép...mindenkinek vannak igényei. Pl. romlott házasságban ahol fél évente 2-3 szex van....nehéz. Olyankor már a szerelem sem akkora, hogy azt mondja legalább azért tartja magát. Friss kapcsolatnál belefér hogy pár napra hétre megértem a másikat, de örökké nem mehet igy. Azt hiszem megérteném, hogy máshol keresi ezt a fajta boldogságot.
2014. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Mellesleg fertőzés....én házaságban élek, párom nem lépett még félre DE! Kikötöttem mindegy mi van gumival. Ne tudjam nem fáj, gumival , hogy ne fertőzz... Ha valaki félre lép ez a minimum,hogy védekezik.
2014. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sose csalnám meg a barátnőm, csak azért, mert nem lehet most. És nem is hinném, hogy ilyenbe beleegyezne.
2014. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
leesett a pofám hogy a nők így gondolkoznak, pedig elég nyitott gondolkodású vagyok... de hogy dugjon félre? amíg kijön vki a fertőzésből (nekem még nem volt így nem tudom mennyi a lefolyási ideje gyógyszerrel) de mondjuk 1-2 hét.. nehogy ne tudja már kivárni verje ki magának mellette, én is rásegítek stb... de ne más nőt ááhhh ÖNÉRTÉKELÉS!!!
2014. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, én 2 hónapja küzdök egy kis intim fertőzéssel, amit antibiotikum szedés hozott ki. A felénél párom már megvádolt azzal, hogy csak kamuzok, mert nincs kedvem hozzá.. Hát mit ne mondjak marha szarul esett, mert már lassan ott tartok, hogy sírógörcsöt kapok, hogy nem gyógyulok, pedig orvostól orvosig járok, mert felírnak valamit és nem használ. Kenetet venni meg nem akarnak.
2014. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor is az a megoldás, hogy máshoz küldöd? Terhes leszel, utolso honapokban nincs szex akkor is elküldöd máshoz?
2014. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úr isten. Tényleg ilyen debil a világ a világ? Vagy szellemi rokkantak írnak csak, akik a félrekefélés mellett állnak?


Vagy te azért mentél a párodhoz mert jó a szex és nem azért mert szeretted? Ha előbbi, akkor csak tessék, kefélj azzal akivel jó, nem is kell párba lennetek, ha meg a 2. akkor a kérdés is értelmét veszti....

25/f

2014. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!