Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik miért nem tudnak nyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem tudnak nyalni?

Figyelt kérdés

Nekem eddig 4 pasi csinálta és mindegyik eléggé béna volt. Beszéltem barátnőkkel és mindegyik erről panaszkodott. Az egyikük biszex és ő mondta,h a csajok ezerszer jobbak. Ez meg miért van? Miért nem azok csinálják jól akiknek jól "kéne" :D

ez így borzalmas. De komolyan, néha egy-két pillanatra élvezem de aztán megint rossz.

Talán azért van mert nem tudják mi hol van? Hol van pontosan a klitorisz meg ilyenek? Vagy mi lehet a gond?



2014. júl. 31. 19:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a megoldás: Tanítsd meg őket hogy hogyan kell.
2014. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
hogyan?
2014. júl. 31. 19:12
 3/32 anonim ***** válasza:
Én még a palacsintából is a tölteléket nyalom ki elsőnek.
2014. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%

A gond az, hogy ahelyett, hogy jeleznétek az adott pasinak, hogy gond van, inkább utána kibeszélitek egymás között, milyen rossz volt. Ha nem szólsz neki, hogy ne így csinálja, máshogy élveznéd, akkor nem is fogja tudni, hogy máshogyan kellene csinálnia, és legközelebb, mással is így csinálja.

Nőként mondom, nem értem, hogy ha már lefeküdni le tudtok valakivel, miért nem tudtok vele kommunikálni...

2014. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Mert a férfiak nem érzik, hogy neked jó-e... a lányoknak meg puncijuk, mint neked, ezért tudják mi a jó. De ha például megtanítanád nyalni a srácot, akkor menne neki is. Nyugodtan legyél te is biszex, mint a barátnőd...
2014. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem megfelelő férfiakkal voltál.....akikkel én voltam, jobban mondva a nagy részük elég ügyes volt, bár tényleg vannak akik nem értenek hozzá, ilyenkor irányítani kell őket, de volt egy-kettő aki igen profi volt, hagytam is, hogy jó sokáig bemutatózzon rajtam :)
2014. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Ezt én is észrevettem. Egyszer voltam eddig olyannal, aki nem volt teljesen rossz, de az se volt közel az orgazmushoz...


én nem tudom, miért nem megy nekik, pedig biztos nem nehezebb, mint nekünk csinálni a másikat nekik.


nem azért van, mert nem érdekli őket? szerintem ezért!

2014. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert gondolom lefeküdni egyszerűbb.... :D
2014. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikáció csodákat tesz.
2014. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Nem igaz,21 PASI!
2014. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!