Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan jelzitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan jelzitek a párotoknak ha szexelni szeretnétek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

van szexes zenénk:D furán hangzik, de ezt bekapcsolom és akkor ez jelzés, hogy mehet a móka

vagy simán ha adja a helyzet, és akarom, akkor vadabbul ölelem, csókolom, onnan meg már ő is tudja a dolgát

ha furcsa helyzetben/helyszínen jönne rá, akkor simán úgy helyezkedek és akár szólok is neki, és nem szokott ellenére lenni na:D

2014. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szexi fehérnemű, csábos tekintet, csábítás és hasonló dolgok... ezzel nem, hogy jelzed ha mehet a dolog, de még fel is spanolod a kedélyeket, kis csábítás "romantika" ROMANTIKA nehogy már ez az alapvető dolog nelegyen meg.


Am pasi vagyok sorry h válaszoltam f/23

2014. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi ritkán találkozunk, elég hevesek vagyunk, szóval nem is kellene tudtára adnom, mikor kívánom őt... egyébként a nyakát csókolgatom, harapdálom, a farkához nyúlok, ilyesmik
2014. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ez manapság komolyan kérdés? ... Megyek elásom magam ... :-(
2014. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehúzom a nadrágját
2014. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű módon!
2014. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Különböző módokon, hangulattól függően. Akár csak úgy nézek a szemébe, vagy hozzábújok szemből vagy hátulról, és elkezdem a nyakát csókolgatni, cirógatom vagy nyalogatom az erogén zónáit, elkezdem a ingjét kibombolni, vagy a nadrágjából kiszabadítani.


Szeretek neki háttal állva az ágyékához simulni és a csípőmet ringatni, hozzádörgölőzni, mert nagyon szeretem, ha hátulról átölel, és a nyakamat csókolgatja vagy harapdálja, és a melleimet simogatja.


Vagy simán csak kissé hiányos öltözetben és csábos pózokban vagyok fellelhető valahol a lakásban, amikor hazaér este. :-)


Zuhanyzás közben néha behívom a fürdőszobába, és megkérem, hogy mossa meg a hátamat.


Szeretem a csipkemintás harisnyákat, combfixeket, harisnyatartókat és fűzőket. Ha így várom haza, annak különösen nagy sikere van. Már az is előfordult velünk, egy ilyen eset után, hogy másnap reggel vette észre, hogy még a bejárati ajtót is elfelejtette bezárni.


De ezeket a "nők nem szeretik a szexet / csak a férfiak kedvéért / csak kényszerből szexelnek / kibújnak a szex alól, ha tudnak stb. típusú kérdésekhez" nem szabadna leírnom. :-)


Ott szigorúan tartom magam ahhoz, hogy mi természetesen nem szeretjük a szexet, a női orgazmus mítosz, évezredek óta színleljük a gyönyört a férfiak kedvéért, és minket csak azért hozott létre az anyatermészet és az evolúció, hogy amikor a férfiak megkívánnak minket, akkor rendelkezésükre bocsássuk a testünket, és miután a vágyaikat teljesítettük, mosollyal az arcunkon visszamenjünk szépen a konyhába. :-))

2014. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, igen. A százalékodon látszik is, hogy tudod, mikor mit kell írni. :-)
2014. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!