Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha előjátéknál orgazmusig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha előjátéknál orgazmusig nyalok az baj?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.Bírni fog többet is a csaj. :)
2014. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nőtől függ, én személy szerint szeretem, mert utána jöhet a második:D de van akinek 1nél több nem kell és valószínű utána már nem akar lefeküdni veled egy kis ideig:)
2014. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy baj......az orgazmust minden nő élvezi, én kimondottan szeretem ha a partnerem jó hosszan és alaposan kinyal, úgy hogy remegjek az élvezettől.....aztán meghálálom neki az alapos munkát, cserélünk és ő adja át magát nekem, hogy kifacsarjam de úgy rendesen :)
2014. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy utána már szexet nem akar, de meghálálni tuti meg fogja, legalábbis ha nem fárad ki nagyon tőle :D
2014. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Elég kis igényűnek kell lenni ahhoz, hogy egy orgazmus elég legyen... legalábbis nekem nem elég, addig szoktam gyötörni a párom, amig a 3-4 minimum meg nem lesz egy alkalommal.
2014. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez kéne hogy legyen az alap. sok nő nem élvez el hüvelyi úton, csak nyalással. ha felhúzod és megfosztod tőle, annak ellenére hogy lehet hogy az aktus során nem lesz orgazmusa, akkor jó nagy paraszt vagy.
2014. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!