Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Van valakinek tapasztala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van valakinek tapasztalata análdildós latex alsóval?

Figyelt kérdés

Konkrétan erre gondolok, mennyire lehet kényelmes hordani? Nem feltétlenül egész nap, de azért legalább pár órát biztos rajtam lenne. :) Szívesen hordanék ilyet. :)


Férfi latex alsó análdildóval

[link]



2014. júl. 31. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem őszinte az a mosoly a srácon. :DDDDD
2014. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
What?
2014. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is bejön. :d
2014. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1

Lehet a modell srác most próbált ilyet először és nem volt hozzászokva, pedig biztos kellemes, izgató érzés lehet hordani. :)

2014. júl. 31. 21:59
 5/16 A kérdező kommentje:

#3

Fiú vagy lány vagy?

2014. júl. 31. 22:00
 6/16 lekvarcica ***** válasza:
83%
Ilyet én is vettem páromnak, kértem, hogy néha hordja. Meg van egy pumpálható is.
2014. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6


És párod szereti hordani? Mennyi ideig szokott rajta lenni egyhuzamban? Vagy egész nap abban van? Csak otthon hordja, vagy akár utcán is a nadrág alatt? :)


A pumpálható milyen? Mekkorára fújható fel? Tudsz egy linket küldeni róla?


Előre is köszi! :)

2014. aug. 1. 18:40
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem a pár óra azért elég megterhelő lehet. de mondjuk alakalom szerüen,néha 1-2 óra kibírható.
2014. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 lekvarcica ***** válasza:
100%

Mi ezt vettük meg, meg a simát.

[link]

Szeretem ha hordja, főleg utcán ha megyünk valahova. :)

Igen kb 1-2 óra, de volt már rajta egész éjszaka is. :)

2014. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És ő hogy viseli? Szereti, ha rajta van? Szereti ha feszíti az ánuszát a dildó? Ha elélvez, utána is rajta marad még? Vagy rögtön leveszi? Milyen sűrűn hordja? Esetleg szokott kapni tőled egyéb anális izgatást is?
2014. aug. 10. 14:54
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!