Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melegek! Melyik pózban szoktat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Melyik pózban szoktatok análisan közösülni? Biztonságosabb vagy élvezetesebb (esetleg mindkettő), amelyikben csináljátok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Sosem értettem, mire jó a szexuális magánélet kitárgyalása interneten. Most jön a válasz, hogy ha nem tetszik, nem kell olvasni.
2014. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%

ha nem tetszik, nem kell olvasni.

Tessék :)

2014. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezünk itt, mert mástól élőben nem valószínű, hogy meg mernénk kérdezni. Itt tapasztalatokat cserélhetünk, tanácsokat adhatunk egymásnak. Nem értem, hogy miért baj ez, nem azért van ez az oldal?
2014. aug. 2. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Megértelek. Viszont lehet, hogy hányingere van valakinek, ha meglát egy ilyen kérdést itt, hogy "Melyik pózban szoktatok análisan közösülni?". Most nem csak a te kérdésedre értem ezt, és nem a meleg téma miatt, mert attól független ez. Sokkal több diszkréciót érdemelne az ilyen, mint hogy egy olyan oldalon beszélni erről, hogy család, hobbi és egyéb témakörökben is vannak kérdések, és egyszer csak egy gyanútlan ember meglátja, akár kiskorú, hiába van ott a piros felirat. De még a fogamzásgátlás, ismerkedés, szüzesség témából is eléggé kirí az ilyen. Ezt már máskor is megjegyeztem, nem csak nálad.
2014. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4


Gondolom, nem kerülte el a figyelmedet, hogy a "szexualitás" kategóriában vagyunk.

2014. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!