Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tudnatok nekem segiteni? Lent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok nekem segiteni? Lent a lenyeg

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok ...mar egy-ket eve..

18 eves vagyok,egy jo fel eve van egy olyan baratnom akivel mindig egyutt vagyunk,egyutt alszunk,egyutt filmezunk,mindent megbeszelunk....szexualis temakrol is sokat beszelunk,a leszbikussagrol is...mindig nagyon kedves...mosolyog olelget...puszilgat ...mindig azt mondja hogy szeret...soha semmilyen korulmenyek kozt nem fog elfelejteni...neha olyan erzekien megfog megsimogat....de nemtudom hogy mit akar?


/Nemtudja rolam hogy az vagyok,de annyira vonzodom hozza es szeretem...merjek kezdemenyezni..vagy tegyem azt hogy ha egyszer iszunk smaroljam le...es ha nemtetszik neki masnap mondjam azt hogy csak azert volt mert berugtam?/ vagy szerintetek ezek mar jelek hogy o is erez valamit? egyszer ketszer a mellemet is megfogta...filmezes kozbe mindig odabuj hozzam de nem ugy mint egy atlagos barat...hanem ramteszi a labat.. a melemmnel karol at...de rakerdezni meg nem merek h most mivan...szerintetek mit csinaljak?


2014. aug. 1. 19:17
 1/4 RRR ***** válasza:

egyszer ketszer a mellemet is megfogta...filmezes kozbe mindig odabuj hozzam de nem ugy mint egy atlagos barat...hanem ramteszi a labat.. a melemmnel karol at.


ilyenkor kezd el simogatni a testét közelítve,megérintve az erogén zonákat

majd meglátod mit lép

lehet ő is vívódik és ugyan ez a gondja

2014. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de felek hogy ha nem...akkor megromlik a kapcsolatunk :/
2014. aug. 1. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
ha már a melleidet is megfogta nem fog megromlani a kapcsolatotok. Én azt mondanám hogy amikor így közeledik feléd akkor simagasd a combja belsejét és meg látod mit lép ha nem esik neki zokon akkor haladj egyre feljebb és feljebb
2014. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
annnyira kivanom olyan formas mellei vannak,olyan vekony,jo alaku...imadom :/
2014. aug. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!