Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szingli lány vagyok (25) és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lány vagyok (25) és szeretnék kipróbálni egy gruppen szexet. Ergo 2 fiút és egy lányt keresek. Tudtok adni egy linket, ahol ilyen kereső van?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez nehéz lesz.
2014. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
miért pont erre a hétvégére? máskor már nem lenne jó?
2014. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én pl már rég kipróbálnám, és semmi sem zavarna, még ha gumi nélkül beleélveznének, és utána mennék én oda bele... inkább izgat.

Csak nem tudom hogy hol lehetne beszállni. inkább hosszabb távú csajaim voltak, néha alkalmi. de az ritka. A hosszútávú csajoknak mindent megadtam, amit csak kértek a szexben, és nem voltam senki mással közben. Most már nagyon kipróbálnám, 2-3-4 pasi is 1-2 nővel felállást. persze a 2 nővel izgibb lenne, de a nagyobb csoportban is benne lennék. és ott is kérhetnének bármit a csajok...

Akik párjaim, partnereim voltak, sosem panaszkodtak, holott átlagos a micsodám, de legtöbbször 2, vagy 3:' volt az orgazmus arány... szeretek odafigyelni a lányra, és boldog vagyok, ha neki jó...

előjátékot szeretem, főleg a kölcsönös franciázást... sokszor már a lány többször elment, mire egyáltalán behatoltam...

Hármasban ami pózt el lehet képzelni, engem nem zavarna, de a másikakhoz kell igazodni, gondolom...

Ha lány lettem volna, már tuti rengetegszer kipróbáltam volna, 2-3-4 pasival is.

Barátom volt csaja a kapuban a saját anyja előtt mesélte, hogy ő már korábban volt 5 manussal, minden likában, és kezében egy-egy f..z... vigyorgott az anyja is rajta...

Pasiként nehezebb ilyenbe beszállni, pedig sok felszínes, meg önző, meg bunkó csinálta már. van egy munkatársam, hát, undorító a nőkhöz a hozzáállása, mégis rá buknak a csajok, izmuosabb... hiába tuskó, hiába úgy beszél, mint aki be van lőve, meg bűzlik a bagótól... ez van..

2014. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én pl bármit megtennék egy ilyen szituban, amit kérsz, mert még nem próbáltam, de nyitott lennék rá!
2014. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!