Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg az egekben lennék?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az egekben lennék? Kipróbáljam most az egyszer?

Figyelt kérdés
A barátom ki szeretné velem próbálni a Rusht. Úgy tudom ez olyasmi , hogy ha szippantasz belőle mielőtt elmennél akkor az egekben leszel. Nem tudom kipróbáljam e ( sztem kifogom mert 1x élünk ) :) , azt mondta ő már sokszor próbálta ha bulizni volt és nincs semmi hátránya. Szerintetek?

2014. aug. 1. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Halolaj
2014. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
A felelősségérzetedről mindent elárul, hogy ezt itt kérdezed meg. Gratulálok!
2014. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mért hol kérdezze?
2014. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én nem tenném, de ha mindenképp ki akarod próbálni, legalább tájékozódj előtte

[link]

a végén írja a veszélyeit, azt különösen ajánlanám figyelmedbe

2014. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Just do it.
2014. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok a barátodnak.
2014. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
73%

"sztem kifogom mert 1x élünk ) :)"

Annyira utálom ezt az idióta tini felfogást. Valószínűleg nem vagy több 16-19 évnél.

Különben meg nem létezik olyan drog, aminek nincs káros hatása. Ha van egy kis eszed, nem próbálod ki.

2014. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Szeretkezés közben valahogy ugorjatok le egy toronyház tetejéről. Egy ideig tuti az egekben fogjátok érezni magatokat és úgyis csak egyszer éltek.


Szerintem.

2014. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy van, "egyszer élünk". Pont emiatt kellene felelősségteljesen hozzáállni a dolgokhoz és nem belemenni a baromságokba.

Tényleg CSAK egyszer élünk, úgyhogy nem kéne azt az egyet tönkretenni h*lyeségekkel. És ezt most nemcsak a drogra írom, hanem úgy egészében erre a felfogásra és az esetleges következményeire.

2014. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Kipróbáljam most az egyszer?"


Tudod az a baj, hogy nagy valószínűséggel akkor nem "most az egyszer" lesz belőle, hanem többször is ki fogod próbálni (ha elsőre nem lesz tőle semmi bajod), megtetszik az érzés és hopsz, már rá is szoksz.

2014. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!