Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mire gondolnak a nők orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnak a nők orális szex közben, amikor ők kényeztetik a férfit a szájukkal?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 04:19
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Élvezem a makk kellemes simogatását a torkom bejáratánál.
2014. aug. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
arra hogy már megint nem mosta ki jól a fityma alatt és turós lett :S
2014. aug. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem gondolkodok, csak kiélvezek minden pillanatot.
2014. aug. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Hogy más nők mire gondolnek, azt nem tudom.


Én agyalni nem igen szoktam közben, egyedül a Párom önkéntelen visszajelzéseire figyelek (szeretem hallani, érezni és látni, hogy élvezi a kényeztetést), és igazából csak az köt le, hogy hogy tudnám úgy csinálni, hogy nagyon jó legyen neki, meg időnként az, hogy kicsit kiélem ebben is a kreativitásomat, és próbálok új fogásokkal, új érintésekkel, új ingerekkel kísérletezni, hátha bejön neki valami ezekből, és tudok bele több változatosságot, valami újdonságot vinni.


Meg nagy néha az a gondolat foglalkoztat, hogy ez vajon milyen érzés lehet neki, de nyilván nem tudom elképzelni.


Megtudni meg nem fogom, mint ahogy azt sem, hogy vajon mennyire lehet neki hasonló vagy más érzés egy orgazmus, mint nekem.

2014. aug. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
azt hogy mikor élvez már végre el, mert zsibbad a szám
2014. aug. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Semmire, csak átadom magam az érzésnek, hogy milyen jó, ahogy a partnerem kemény farka belülről simogatja a szám, ahogy a puha bőrrel borított szerszáma hatalmasra duzzad odabenn és a torkomig tolva csikolja azt és élvezem ahogy odaadóan és szenvedélyesen kényeztethetem úgy hogy közben látom és hallom hogy ezt ő mennyire èlvezi.

Ez mégjobban feltüzel, és csakis arra sarkall hogy jobb és jobb legyek, mert nincs jobb érzés mint tapasztalni hogy amit csinálok az a másiknak mekkora élvezetet okoz :)

2014. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"Úristen, mit csinálok? hogy csináljam?... vajon jól csinálom?...kiszáradt a szám, ez nem lesz jó...vigyázni kell a fogaimmal...mennyire fájna neki ha végighúznám rajta?...ááááá, nem akarom bántani...ez most túl mély volt, de legalább már van nyálam...most becsukta a szemét, akkor jól csinálom...vagy másra valakire gondol?...tuti hogy a pultos csajra... hogy az mekkora egy szajha... és ez a szemét most róla ábrándozik... rá kéne harapnom, hogy rám figyeljen...áááh mégse, most megint engem néz és mosolyog... akkor mégis csak jó vagyok...istenem, hogy mennyire dögös ezzel a mosollyal...és ő az enyém...itt az idő, hogy emlékeztessem, hogy pótolhatatlan vagyok...meg tudom csinálni...háromra teljesen az enyém... 1-2-3.... sikerült...ügyes vagyok...oké, most megfogta a fejem, nem gond...még van levegőm...ha gyorsan elmegy és minden rendben...a tüdőmet légmentesen lezártuk... enged el a fejem!!!... még egy nyomás és vagy megfulladok vagy hányok... mázli észrevette, hogy valami nem jó... már megint szétkarmoltam szegényt... azt kérdezed, hogy jól vagyok?! persze...számomra a megtiszteltetés, hogy miattad fulladhatok meg...soha többé nem csinálom ezt... a szüleim milyen büszkék lennének rám, az ő kicsi lányuk egy pasival a szájában... még egy ilyen és örökre megtartom a kedvenc testrészed... oké tudom, hogy csak érzed a veszélyt, de akkor is jó, hogy a szétfolyt szemfestékem ellenére is megcsókolsz... borzalmasan nézhetek ki... normalizálódott a légzésem... akkor most befejezem... de hol lehet a papírzsepi, tudtam hogy nem lesz a közelben... nem akarok megint hajat mosni és ezt ő is pontosan tudja... még mázli hogy perverz és rögtön meg csókol majd..."
2014. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
a gta 5 őszi megjelenésére
2014. aug. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

legutóbb elég sokmindenre,mondjuk kicsit szétszortabb voltam mint a 8.

pl:ne hívjon fel senki,vajon jó neki ahogy csinálom, a számba kérjem vagy a cicimre.van itthon tea?,fárad a szám,mindjárt görcsöt kapok,akkor most csak nyalogatom,navégre hmm most egész finom,le is nyelem.

2014. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak arra, hogy mennyire imádom minden porcikáját és arra, hogy minden vágyam, hogy neki oromet szerezzek, bárhogyan.
2014. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!