Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányoknak fontos a péniszméret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak fontos a péniszméret?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja.
2014. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a pöröly mérete számít ha jól veri be a szöget.
2014. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lányok válaszoljanak :)
2014. aug. 2. 13:42
 4/8 anonim ***** válasza:
nem, csak ha kicsi.
2014. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csillagszemű <3 válasza:

Nem, egyáltalán nem.

Akinek csak ez számít felszínes és nem érdemes foglalkozni vele.

2014. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy ez felszínesség, mert ha egy lány szűk akkor egy nagy pénisz fájdalmat tud neki okozni, ha pedig tág akkor egy kisebb péniszt meg sem érez. És ez egyik félnek sem jó, tehát felesleges rabolni egymás idejét. Ebben mi a felszínesség?
2014. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2014. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Engem legalább is nem. Mondjuk én elfogult vagyok, mert csak a férjemmel voltam egész életemben. Nem tudom, hogy az ő szerszáma kicsi, átlagos vagy nagy-e? Filmekben láttam nagyobbat, de szerintem az már picit extrém volt.

Igazából azért nem érdekel, mert minden egyes együttlétünknél orgazmusom van, néha több is, így aztán baromira nem érdekel, hogy most kicsi-e vagy sem.

7 év után is jó a szex, és nem is érdekel mással.

2014. aug. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!