Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap megölelt a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megölelt a legjobb csaj barátom és elég kellemetlen szituba keveredtem. If you know. De nem törtét semmi, pedig szerettem volna. Azt hiszem, kezdek többet érezni, mint barátság. Ugye ne mondjam ezt el neki?

Figyelt kérdés
Egyszer azt mondta, hogy nem akarja elrontani a barátságunk semmivel ...
2014. aug. 2. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
ez csak kamu szöveg, valószínűleg nem vonzódik hozzád úgy.
2014. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
avagy valóban fontosabb a barátságod neki, mint egy kapcsolat. Ami mellesleg ha tönkremegy, akkor a barátságotok is véget ér... én teljesen megértem. Viszont ha tényleg alakul benned valami iránta, akkor azt mondd meg neki.
2014. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!