Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha én jól érzem magam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én jól érzem magam a férfival, a randin ö is jól érezheti magát velem?

Figyelt kérdés

#randevú #férfi. nö.
2014. aug. 2. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül
2014. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, de azért nem teljesen biztos
2014. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ez meg milyen kérdés?

Nyilván jól érezheti magát ő is, benne van a pakliban, de semmi nem 100%.

2014. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt majd abból tudod leszűrni,hogy a randi után keresi-e a társaságodat,illetve abból,ahogy viselkedik veled ezután.Nyilván ha nyom nélkül eltűnik,akkor annyira nem fogtad meg őt.Mondani meg mondhat akármit,a tettek beszélnek,nem a szavak.
2014. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a legutóbbi randimon nagyon jól éreztem magam a 30 éves pasival és meggyőződésem volt, hogy ő is hasonlóan érez, már egyébként is nagyon régóta "fűzött".


A randi után 2-3 napig még írogatta, hogy csókol (pedig nem is volt csók), meg belém tudna szeretni és hasonlók, aztán a randi után eltelt kb. 6. napon láttam a facebook-on, hogy xy-nal kapcsolatba kerültek. Mármint járnak.


Szóval itt már nemcsak a szavakban, a tettekben sem lehetsz mindig biztos. :(


25N

2014. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó:

Ez már kb. "alap" dolog sajnos a pasiknál, hogy több vasat tartanak a tűzbe egyszerre.

Vannak kivételek, pl. az én párom maximálisan őszinte, meg is bízom benne, de elég ritkaság számba megy egy ilyen pasi!

2014. aug. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!