Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon ki vagyok megvonás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ki vagyok megvonás miatt, ti voltatok már így?

Figyelt kérdés

2 hete szakítottam barátnőmmel és megfogadtam, hogy nem verem ki addig míg nem jön össze valakivel egy kapcsolat, esetleg egy kaland :D Szerencsére jó pasinak tartanak, csak valahogy ösztönözni kell magam hogy kezdeményezzek mert veszett lusta vagyok. Nos ott tartok, hogy tegnap leszólított egy tini **romalány** (miskolcon sok van belőlük) és majdnem becsábultam neki... szóval kezd egészségre ártalmas lenni ez a dolog.


Srácok, mennyi volt a leghosszabb szex/rárántás kihagyásotok. Mennyire jó ötlet túltöltve csajozni járni?


2014. aug. 2. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
13 év.
2014. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem ajánlom, csak ideges lennél miatt, verd ki este, másnap menj csajozni, ha meg nem használod az nem egészséges!
2014. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem ide.
2014. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

leghosszabb szex kihagyásban épp most vagyok.. 2,5hónap körül hosszúra fog ez nyúlni úgyérzem :D

recska asszem max 1 hét lehetett, de fasse tudja :D

2014. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szex kihagyásról nem tudok beszélni, mert még nem volt benne részem. Önkielégítést volt, hogy 5 hónapig kihagytam, de nem tudom, hogyan sikerülhetett, mert most 10 napon túl nem bírom ki egyszerűen, tegnap szakadt el a cérna, akkorát még életben nem élveztem, meg persze ma is megvolt.

Hosszú ideje nem bírok leállni vele, de szerintem egy magányos férfinek ez nehezen is megy. Azt nem merem ideírni, hány éves vagyok.

2014. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szexuális életet élni nem kötelező, de a férfi test úgy működik, hogy a folyamatosan termelődő ondónak rendszeresen ki kell ürülni a szervezetből. Ennek egyik módja az önkielégítés, de önmagától is ürül a termelődő testnedv alvás vagy vizeletürítés közben, öröm nélkül. Az önmegtartóztatás ilyen értelemben értelmetlen és nem valósulhat meg.
2014. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!