Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem kívánom a szexet, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szeretem, imádom a páromat, de amint közeledik hozzám, kiráz a hideg. Gyermeket szeretnénk, de nem kívánom a szexet és így ugyebár nehézkes, hogy babánk legyen. Ez nem az ő személyével függ össze, az előző párkapcsolataimban is ilyen problémám volt.

2014. aug. 2. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az okát nem tudom, de én is így vagyok ezzel. Egyszerűen nem kívánom és nem tudom miért. Van úgy hogy szexelnék is, de ha odakerül a sor akkor már annyira nem érdekel. Szeretnék hamar "túlenni" rajta. Én először azt hittem, hogy már nem szeretem a barátom. Bár érzelmileg inkább megszokás van köztünk, de a szex meg jó. De mással se kívánom, elég gáz, főleg így fiatalon.... de hát ez van :(
2014. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ugyan így érzek én is.
2014. aug. 2. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Lustaság?

Szokott nekem is olyan lenni, hogy akarom, de mire oda kerül a sor, "áh, hagyjuk álmos vagyok"


Meg olyan időszakom is volt, amit ti írtok.

Engem az erotikus tartalmú, romantikus novellák zökkentettek vissza. Mondják, hogy agyban dől el minden. Talán csak újra rá kell hangolódni.

2014. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!