Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen számotokra a legérzékib...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számotokra a legérzékibb és legizzasztóbb szex? Volt már részetek ilyenben?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. aug. 2. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A legérzékibb azzal az emberrel, akit szeretek. A legizzasztóbb pedig a szaunában volt :)
2014. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak azt tartalmazza, amit mindketten szeretünk, jó hosszú 1-1,5 órás folyamatban, előjátékkal, az aktussal és érzéki levezetéssel. Nem feltétlen kell elérni az orgazmust, de ilyenkor egyikünk se bírja visszatartani.
2014. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legérzékibb, mikor lassan csináljuk, egymás szemébe nézünk, már ha lenne ilyen... Valamiért csak vadul megy.
2014. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hármassal egyetértek:$
2014. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt mindkettőben részem.....

A legérzékibb az egy nagyon hosszú és szenvedélyes előjátékkal indult, rengeteg simogatással, érzéki csókokkal amik az aktus közben sem hagytak alább, gyakorlatilag összeforrtak az ajkaink az egész alatt és lágyan, finoman együtt mozogva élveztünk.

A legizzasztóbb ennek majdnem az ellenkezője volt, amikor mindketten eléggé ki voltunk éhezve így egy intenzív, vad és nagyon szenvedélyes aktus kerekedett ki, heves és türelmetlen csókokkal, vad tapogatásokkal, "kapkodásig" fajuló kézlefogós aktív menetekkel......mindkettő isteni volt :)

2014. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a legérzékibb hátulról volt, a párom közel hajolt, a hátam a hasához ért. a fülembe súgta, hogy szeret és csókolóztunk. és csókokat adott a hátamra, amikbe az egész testem beleremegett.

a legizzasztóbb suliban volt, wc-n. párom leült, én voltam felül, 2 menet volt egymás után. elég fárasztó volt.

2014. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt részem benne! A férjemmel volt, amikor 2 hét után végre találkoztunk! Őrületes és vad volt :O

Bár a többi alkalomra sem panaszkodom szenvedélyből általában nincs hiány :D

2014. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerelmemmel és egy másik lánnyal hármasban, egész éjjel. Érzéki volt, őrült és szerelmes.
2014. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!