Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek a túlvilágon van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a túlvilágon van szex? És aki ott nemvédekezik annak a gyereke hova születik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
mi volt ez a szellemi kútmérgezés?
2014. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos van, máskülönben hogy szaporodnának? A másik kérdésedre meg az a válaszom, hogy visszapottyannak a Földre, mert nem igaz, hogy az a sok kretén mind embertől származik.
2014. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Láttam 1 filmet amiben sok jó nő jött. Egyből jött a "Menyországba kerültem" szöveg és elgondolkoztam.
2014. aug. 2. 23:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi van, ha ez a túlvilág?
2014. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy van, aki nem védekezik, annak a gyereke kiszületik az űrbe, és magányos szupernóvaként tengeti életét a végtelen világűrben, egészen addig, amíg szerelmet nem vall neki egy magas, vékony fiú
2014. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ott nincs test nincs szex ezért védekezned se kell:P:D
2014. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nincsen túlvilág
2014. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, sok vallás van... Van amelyik szerint újjá születsz egy végtelen körben, kivéve ha megvilágosodsz és eléred a Nirvánát(nem az együttest) és a földi élet és annak kényszerei szükségtelenné válnak és boldogságban élsz a nagy mindenségben. Így ha van is tested, többé nem vagy éhes, sem szexre sem semmire nem vágysz, hiszen eltölt a boldogság és a béke.

A keresztények vallásában is egy nem emberi, amolyan lelki tested lesz, így megintcsak nem keresel többé emberi örömöket.

Bár szerintem bármi is van, ha egy örök valami, akkor azzal pont az ember múlandó mivolta törik meg, és ezzel a lényege tűnik el. Bármi is marad meg, már nem lehet felismerni, mint embert.

Hogy ez mennyire jó, mennyire nem, azon megintcsak elmélkedhetnénk...

mindenképp a lényeg, hogy a filmeket nem érdemes komolyan venni, főleg ha ilyen a tartalmuk.

2014. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szép lassan felzabálja az anya testét és lelkét majd alászáll a pokolba. Ha már eleve ott van, akkor pedig az egyik üstkavaróval kell összejönnie.
2014. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!