Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az exem megnősül. Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem megnősül. Szerintetek mit érez végül? Szerintem elkurja kissé az életét

Figyelt kérdés
3 és fél évet jártunk,2 éve szakitottunk,egy fél éve kezdtünk el ujbol beszélgetni,és szex is összejött 4 honapja van baratnöje,ezalatt mi 3 szor feküdtünk le egyméssal,már nem szeretem csak a régi dolgok emlékére,meg a szex hiány miadt jo volt összedobni egy szexet,most az utolsó alkalom után kérdeztem,hogy alakul a kapcsolat,és bejelentette,hogy megkérte a lány kezét.a csaj pont hivta telefonon amig ö beszélt vele én elhajtottam az autoval,ezek után kapok egy sms t hogy bocsássak meg,szégyeli magát ne haragudjak stb.nem értem miért irta hogy ha jol tudtuk,hogy a szex és semmi más,mert nem müködöt,attol függetlenül nem áradozot a multkor sem a csajért,meg kimondta,hogy nem jo az ágyba.24 éves a pasi

2014. aug. 2. 23:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
biztos örökösnő
2014. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát... nem tudom, hogy melyikőtök a gázabb...
2014. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én sem.ugy érzem én eljátszotam a rib... ö meg,hogy,már nem szeret
2014. aug. 2. 23:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Amúgy, veled miért is járna jobban?

Mert veled jobb dugni? Mert az elég kevés, ahogy látod, szakítottatok is.

szerintem hiba volt a részéről is, hogy ismét fel ette veled a kapcsolatot, a dugások meg főleg...

Én a szegény 3.at sajnálom, a mit sem sejtő menyasszonyt.

2014. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. A ti kapcsolatotok sem lesz hosszú, de az övé sem a menyasszonyával, vagy ha mégis, akkor egész életében csalni fogja. Itt nem az exed az áldozat, hanem a menyasszonya.
2014. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen a csajt nagyon megsajnáltam,most föleg,hogy igent mondott,meghogy vele sehogy sem érzi azt a szenvedélyt akkor minek veszi el ha nem tökéletes_?
2014. aug. 2. 23:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szexuálisan nem olyan jó a menyasszonya, de nem (csak) ezen múlik, hogy jó társa legyen. Hogy ezek után az alkalmak után érdemes-e összeházasodniuk, az más kérdés.
2014. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra esetleg nem gondoltál, hogy szereti és minden jó köztük, csak épp kihasználta még az alkalmat veled. Ha annyira rossz lenne neki a mennyasszonyával nem venné el feleségül. Ne legyél teljesen elvakult, veled is kedvesnek kellett lennie, nem mondhatta azt, hogy most kihasznállak még pár alkalomra, utána elveszem feleségül álmaim nőjét. Persze, hogy azt mondta, hogy téged mennyire szeret és milyen super veled a szex. A lényeg örülj neki, hogy vége köztetek mindennek. Eléggé szélhámos lehet, a mennyasszonyának meg biztos azt meséli, hogy az exetől nem tud megszabadulni mert rá van kattanva, pedig borzalmas egy nő volt, alig tudta lekoptatni.
2014. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem először is kéne neked egy nyelvtan könyv. Másodszor meg ne foglalkozz már az exeddel és az érzéseivel. Megnősül, úgyhogy hagyd, ne feküdj le vele. És a legjobb az lenne, ha nem is nagyon beszélnétek.
2014. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már megint egy ilyen idióta szituáció:-D

A pasi nem tudom, miért veszi el a nőt, ha nem tiszteli annyira, hogy ne csalja meg... Téged meg nyilvánvalóan csak szexre akar, de inkább hosszútávra ilyen céllal, gondolom ezért is írt neked. (vagy azt hitte, neked vannak még érzéseid iránta)

Neked egy új szexpartnert ajánlok, az újdonsült párnak nem jósolok nagy jövőt, max nyitott kapcsolatban.

2014. aug. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!