Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ezzel mit tudnék kezdeni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit tudnék kezdeni? (Szex kérdés)

Figyelt kérdés

több mint egy évig voltunk együtt volt barátnőmmel,aztán szépen továbbállt.A napokban kialakulóban volt (van) egy két új kapcsolatom.Csak ismerkedem a kis hölgyekkel,első csókig mentem el,kíváncsiságból.Kérdésem a következő lenne.Miért nem megy az ex barátnőmnek mással a szex?

1.Ő hagyott el

2.Meg is csalt egy nap alatt 4 sráccal legalább...meg még párral más időpontokban,de "csak" csókig ment el.

Lényeg az,hogy írta,nem bírja nélkülem,és már önmagától is fél,meg oda az önbizalma és még szex hiánya is van.Amikor meg személyesen találkoztunk véletlenül,akkor köszönni se köszönt.Mégis mi baja van a lánynak? Egyébként ő 17 éves,én 18/F Remélem nem voltam nagyon összevissza.



2014. aug. 3. 01:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd te együgyű! :D
2014. aug. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nézesse meg magát minél előbb.
2014. aug. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Figyu, ez csak én véleményem, de ha egyszer megcsalt, akkor mi a biztosíték hogy újra nem fog? Legfeljebb szerintem szexkapcsolatot alakíts ki vele legfeljebb.
2014. aug. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
őszintén szólva elég beteg csaj.Pszichológushoz kellene járnia,és ezt én is közöltem vele a kapcsolatunk alatt,mert nekem is kellene...és rájöttem,hogy mi a baja.Viszont igen...a baráti társaságom egy idétlen riban cnak tartja,ugyanis facen egy csajjal volt együtt kapcsolatban,és küldözgetett neki meztelen fotókat (amiket én is láttam,mert úgy akarta a sors...aztán szépen elmondtam a nővérének.Érdekes módon másnapra megszakította a csajjal a kapcsolatot.)Na most az a nagy helyzet,hogy én is szeretném őt,és én is félek mással kicsit,ami fura,de megbocsájtani nekem nehezemre esne,mivel már egyrészt nem szeretem,másrészt nem bízom benne,mert simán megunna.Max fellángolása lehet a hiány miatt.Egyszer már szakítottunk,aztán úgy jöttünk össze megint,hogy könyörgött,had legyen az ágyasom,vagy bármim,csak legyünk együtt megint,mindezt sírva.Nos teljesen tönkretett lelkileg a megcsalásokkal,mert én egyszer nem nyúltam más nőhöz,ő meg barátaim előtt alázott meg szépen.
2014. aug. 3. 01:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha reálisan nézem a dolgokat,akkor sokkal de sokkal jobbat érdemlek,viszont ott a kis manó a fülemben,hogy használjam ki a lehetőséget,és feküdjek le vele,de nekem annál nagyobb lelkem van,mint hogy egy újabb dugással megint a "padlóla le" küldjem magunkat.A családom undorodik tőle,kivéve anyumat,ő rosszat nem tud rá mondani.Én meg még mindig kötődnék hozzá,ha nem reálisan nézném a dolgokat.
2014. aug. 3. 01:38
 6/13 anonim ***** válasza:

"padlóla le"

Szemét dolog.

Abban a filmben antiszemitizmus van!

2014. aug. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
na te is jót veszel észre.Nem láttam még a filmet,képzeld,de tudom melyik filmről van szó.Csak fecebookon szoktam nézelődni.a kérdéseimre válasz esetleg?
2014. aug. 3. 01:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ne használd akkor!

Amúgy ha valaki megcsal valakit, az újra megfoja csalni.

Lehet van kivétel, no de az ritka!

2014. aug. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
rendben:)
2014. aug. 3. 01:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Szóval akkor haljuk mit fogsz csinálni?
2014. aug. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!