Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex az exszel. Nem ertem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exszel. Nem ertem?

Figyelt kérdés
Nem beszeltem az exszemmel 1honapig,majd felkeresett, beszeltunk egy kicsit altalanos dolgokrol, de ennyi, utana megint nem tartottuk a kapcsolatot. Tegnap viszont valami miatt ugy ereztem, hogy irnom kell neki.. Pont a varosban jart, ahol lakok,pedig nem surun van itt. Osszefutottunk, mondta, hogy randin volt, de egyszeruen nem tudott a csajjal semmit kezdeni, mert ugy erezte, hogy megcsal engem es undorodott a csoktol, amit a csaj kezdemenyezett. Azert hagyott el, mert egyedul akart lenni, de rajott, hogy maganyos, viszont egyszeruen nem tud egyutt lenni mas lanyokkal, pedig szexpartnere is lehetett volna. Aztan egymasnak estunk es mondta, hogy erre csak velem lenne kepes es hianyoztam neki.. Viszont ujra nem jarna velem, de biztos vagyok benne, hogy nem csak egy sima szex volt ez erzelmek nélkül. Sokkal jobb volt, mint barmikor pedig lehuztunk 6evet egyutt. Nem tudom mit tegyek, nem akar jarni velem ujra es igazabol nekem sem menne, de szeretem.. Mit csinaljak?
2014. aug. 3. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam volt olyan, hogy nőként találkoztam exszel, aztán lefeküdtünk. Én mondtam, hogy csak szex, mert baromira nem akarok kapcsolatot, csak szórakozni. Belement...Erre pár hónap után szerelmet vallott *pfff*

Tehát ebből nem szokott jó lenni, főleg ha már elején így érzed.

2014. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!