Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon durva, ti mit tennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Valamivel több mint 5éve élek a párommal. Nagyon szeretjük egymást. Most lett egy új bnője...nem arról van szó,hogy playboy feeling mert nem...de nem is csúnya,sőt iszonyat jó teste van.Pont olyan,amit én imádok.Tökéletes...és látom rajta,hogy sokszor totál bámull..egyszerűen olyan szinten megkívántam ezt a nőt,hogy nagyon durva. Ezt a párom is észre vette sztem,mert volt ezért cirkusz...persze én tagadom. Nem akarom megbántani pasi vagyok,tudjuk milyenek vagyunk. De így még nem kívántam nőt mint most...nagyon durva...belegondolok milyet szexelnénk és totál kész vagyok...mi a fenét lehet ilyenkor csinálni? Oké van józan eszem,pont ezért nem csaltam meg meg azért sem mert szeretem...de attól ez nem múlik el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : :S:S:S:S::S

2014. aug. 3. 11:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az oltásoktól nem kérek tudom,hogy még ezt leírni is gusztustalan....csak remélem valaki volt már hasonló helyzetben és tud tanácsot adni..ez nem az a síma "hű de megba@nám"...ennél sokkal de sokkal durvábban akarom ezt a csajt...
2014. aug. 3. 11:14
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Szóval ti egy meleg pár vagytok.

ÉS a párodnak megtetszett egy csaj aki neked is megtetszett. Ergo lehet h biszexuálisak vagytok.

2014. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:Ddddddddd 25/F vagyok és HÖLGY a párom...puncira születtem így kizárt...egyébként értem a célzást,de itt a válasz....:)
2014. aug. 3. 11:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
az asszonnyal csinálod meg azt a hatalmas szexet amit a másik csajjal szeretnél
2014. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha az én párom mondana ilyet,(mi is évek óta együtt vagyunk) ha kúltúráltan hozakodik elő a témával, még meg is engedném neki.

Szerintem a szerelemnek, párkapcsolatnak több szintje van, ha érett, modern gondolkodásúak a felek. Van a szerelmes szex és a másfajták.


De ha már cirkusz volt, akkor nálatok ez nem hiszem hogy össze jön. Talán vesd fel az asszonykádnak az édes hármas gondolatát.

2014. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet, a csajok ezt nem nagyon értik meg egyáltalán, borulni fog a bili, ha még sokáig porondon lesz az új barinő. A kapcsolat érdekében legjobb lenne, ha felszívódna a csaj.
2014. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

És párkapcsolatot szeretnél a csajod barátnőjével? Vagy inkább csak egy jót szexelnél vele, annak ellenére, hogy szereted a jelenlegi párodat? :D

Egyébként nem durva.

Én mivel nő vagyok nem tudom mit tennék a helyedben, de majd ezt te eldöntöd.

2014. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért nehéz ez,mert a páromat szeretem ugyanakkor ott a másik véglet is,hogy látom a csajon ő is símán benne lenne...azért gondolhatjátok,mekkora gáz helyzet ez...az eszed is vezet de a fa@od is....és akkor hozz jó döntést...áh.. reménytelen helyzet :Dddd
2014. aug. 3. 11:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek a vágyak. :DDD
2014. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
neeem járnék vele.csak dugnék vele egy hatalmasat...azaz tervek szerint egyet...na jó nem terv mert nincs tervben,hogy megdugjam...leginkább csak nem tudom ezt a felvetést kitörölni a fejemből.de nem járnék vele.azért is írtam,hogy szeretem a párom.
2014. aug. 3. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!