Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy fáradtság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy fáradtság miatt nem szexelsz valakivel, akit állítólag piszkosul kívánsz? Vagy ez csak félrebeszélés?

Figyelt kérdés

orál szex volt, de fáradt volt és azt mondta lesz még alkalom...

én eddig minden pasival végigszexeltem az éjszakát, akivel kölcsönös kémia volt...akármilyen fáradtak is voltak...

nem tudom, nekem ez furcsa..

most nem azt mondom, hogy dugjon meg első alkalommal, de ha odajutsz, nem lehet megállni...vagy ha igen, sztm nem kíván eléggé.....bár nem úgy tűnt, de akkoris ezt gondolom



2014. aug. 3. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen,nagyon fáradt voltam, első tali, orál volt,kölcsönösen, nagyon élveztem,ő is, de a folytatás elmaradt,legalábbis akkor.

Pasiknál van ilyen.

2014. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fúú, hát én nem tudnám elképzelni, hogy kihagyjak egy kamatyot, van amihez sose fáradt az ember! :)
2014. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kedvencem miután éjszaka éjfél után haza esek melóból....hajnali 4kor ráz a párom,hogy dugni akar...kb. alszok 3-4 órát...de amikor nappa ott a lehetőség,akkor kizárt ,hogy szexeljünk...tudtok Ti nők valamit... :DDD:Ddd szal nálam fáradság nem akadály,de álmosság igen :d


25/f

2014. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, hogy nagyon fáradt voltam és elaludtam és arra ébredtem, hogy barátnőm lovagol rajtam. Kiszolgálta magát, nem probléma az alvás. :D
2014. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokáig én sem tudtam elképzelni azt, hogy kihagyjak akár egy alkalmat is, de bizony néha 24 órákat dolgozok és van hogy hazaérek és egyből kidölök még enni sem tudok.
2014. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!