Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van ez? Tudok tenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Tudok tenni ellene? (kérlek adjatok tanácsot, kétségbeestem! )

Figyelt kérdés

Szóval a bajom az, hogy egy iszonyat szexmániás csaj vagyok.


Szeretném reggel, délben, este, éjjel, hajnalban, délelőtt, délután stb Barátom szegény pedig már totál ki van miatta, napi 2 menetnél több nem megy neki, amit nem is csodálok.


Ez még talán annyira nem is lenne baj, csak az zavaró hogy szeretem ha durván csináljuk. Na nem ilyen pisikakiszexre gondolok de kikötözés, elfenekelés, folytogatás, pofozás nekem bejön. Neki viszont annyira már nem. Nem prűd, szó sincs róla csak neki ez már túl sok.


Én pedig még fel akartam vetni hogy mi lenne ha ilyen lovaglópálcát is becsempésznénk az ágyba, hát jó hogy nem tettem. Szóval, fogalmam nincs mit tegyek.


Ahogy hozzám ér, annyira nedves leszek és kívánom őt hogy a Niagara hozzám képest kiszáradni készülő kis patak lesz. Nem akarom elveszíteni őt, mert nagyon szeretem, de nem tudom hogy kezeljem ezt a beteges és durva szeximádatot.


Szexológust gondoltam felkeresek, de hogy mondjam el neki hogy szeretem a barátom és szerelemre vágyom, de azt szeretem ha az ágyban úgy meg vagyok rakva mint egy utolsó k*va?


Ez normális egyáltalán? Kérlek adjatok tanácsot!!! Bármit!


(Pszichológussal pár éve beszélgettem, bár nem konkrét erről csak megemlítette hogy a gyerekkorban elszenvedett sérelmeim kihathatnak a szexuális életemre is a későbbiekben. Erre gondolhatott?)


2014. aug. 3. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Elélvezel az aktusok során? (ez lényeges infó)


A nemi életre alaposan kihat a gyermekkori nevelés, élmények, a nemiség ekkor már érlelődik.


Lehet, hogy gyerekkori okai vannak, lehetséges, hogy egyszerűen csak ilyen vagy és hiába szereted, hosszú távon egy hasonló mentalitású srác mellett leszel boldog.

De tény, hogy ez lehet mentális problémának is a tünete. (nem feltétlenül az)

A kérdéseidre a pontos választ itt biztosan nem fogod megkapni, még ha szakképzett szexuálpszcihológus is lenne itt neki is szüksége lenne egy személyes beszélgetésre ehhez.


Én nem látok egyelőre komoly zavart, amennyiben az aktusokat gyönyörrel zárod, tehát nem az el nem ért gyönyör hajszolásról szól az egész, hanem csak nagyon túlfűtött vagy.


És az sem mindegy, hogy ezt csak a pároddal érzed e, vagy

gyakorlatilag minden helyes sráccal tudnál ennyire és így szexelni.

Mindenképpen írj egy szakembernek, a szexlecke csapata például ezzel foglalkozik, rutinos szakemberek, rusz edit tanítványai. Nagyon sokat tanultam tőle, nagyon tudom ajánlani neked

2014. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az az igazság,hogy manapság "mindenki"úgy gondolja magáról,hogy szexmániás....de kevesen vannak tisztában a fogalmával...most persze miden pasi ugrani fog erre,de attól ő közülök is talán 1,aki valóban szexmániás...mint pl. Én is. Volt,hogy kapcsolatom ment emiatt tönkre...kijelentette a csaj,hogy nem bírja...valahol ez jó,de valahol rossz nagyon! Nem tudok úgy menni az utcán,hogy ne indulnék be egy pi@ára...volt,hogy már ezért készültem ki és gondoltam felkeresek egy ilyen szexológust vagy nem tudom. Mostanság csak durvul a dolog. De Ti nők is tehettek róla...nem elég már a farmer pi@a gatya,most már legyen kint a popsi fele...most tényleg csodálkozna valamelyik,ha elkapnám ott az utcán??? Tudtomban nem voltak semmilyen problméák kiskoromban,eleve mióta felfedeztem magam azóta őrült módon éjjel nappal állandóan...volt már,hogy kerestem is erre csajt,de nem igazán volt vállalkozó pedig állítólag jó pasi vagyok stb...csak konkrétan egy ilyen csajt,aki erre vevő...dugni éjjel nappal...nehéz találni...mindegy al ényeg,hogy ez jó dolog de meg is keserítheti az életed egy részét...


25/F

2014. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Normális.
2014. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy, ilyen a vérmérsékleted. Én például örülnék egy ilyen lánynak, mert én meg pont azt szeretem, ha teljesen kifacsar a partnerem.
2014. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Köszi szépen a választ! Nem tudom van e ilyen, elélvezek, de nincs orgazmusom. Legalább is nem olyan fajta és olyan mértékű mint amit magamnak tudok okozni. És utánnanézek annak a csapatnak! :)


Második: Nem csak mondom hogy szexmániás vagyok, tényleg éjjel nappal csinálnám. Bárcsak hazugság lenne. Én nem hordok ribiszoknyát és csöcskinnvanpólót, mégis látod mire megyek vele. Nagyon félek hogy a kapcsolatom pont ez miatt fog tönkremenni, pedig nem csak 1 hete vagyunk együtt.

2014. aug. 3. 11:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Értem. Sokszor erről szól sajnos, a teljes gyönyörérzet hajszolásáról. Ezért kérdeztem rá az orgazmusra. :/


Másrészt naponta szinte állandóan a szexre gondolsz, és a párkapcsolatodat is félted már emiatt.


Mindenképpen szaksegítséget kérj, a kiteljesedő erotománia komoly gond lehet. Öngyógyítás nem lehetséges!

Nem állítanék fel pontos diagnózist ezt majd megteszi aki ért is hozzá :)

2014. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is hasonló vagyok:D a barátomnak nem is kell hozzámérnie, elég ha hazaérünk és levetkőzik (szokásos alsónadrág otthon) és meglátom. egyből mászok rá, simogatom a farkát, súgok ezt-azt a fülébe...

az ágyban én is durva szexet szeretem, ha jól megk.rnak, hogy mozogni se tudjak. szerencsére a barátom ugyanilyen, szeret irányítani, az ágyban a "r.banca" vagyok. folyton csapkodja a seggem, fogja a torkom, hátrafogja a karom, imádom ezeket.

nem tudom mióta vagytok együtt, vagy mekkora a szerelem, de ha nagyon nem működik az egész és a barátodnak sem jó, lehet, hogy jobb lenne elválni:|

2014. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kivancsi lennek hogy mennyi privit kaptatok , es hogy miert nem talalok egy ilyen lanyt...
2014. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mintha most magamat olvastam volna...:D Annyi különbséggel,hogy én erotikusan,érzékien és gyengéden szeretem. Nem tudom te,hogy vagy vele,de én az erőszak után rápörögtem a szexre,kényszeresen azt éreztem,hogy meg kell adjam és jó durván(minimum úgy,ahogy velem csinálták). Miután feldolgoztam,akkor már ez elmúlt és nem vágytam olyan durva dolgokra (én egy kicsit durvábbakra is vágytam,de az is lehet,hogy te is csak nem akartad ide kiírni.:D). Én jártam szakemberhez,de leginkább amiatt,mert ez hullámzott: vagy nem esett jól az érintés vagy átmentem prostiba. Most úgy érzem egészséges vagyok és meg tudom élni meghitten. Viszont heves vérmérsékletem van és a napi szexet kívánnám.:) Bár az én párom a napi iramot sem bírja.:/
2015. okt. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kik ezek a papírkutyák akik csak beszélnek és kommentelnek itt.... ostobaságokat. Hallgass rájuk, idomulj, simulj, légy olyan akit mindenki elfogad, aki "normális".


Ki a normális?

Nincs teljesen vanilla ember vagy csak nagyon kevés. Inkább elfogadottnak mondanám a hagyományos szexet, mintsem normálisnak.

Ha ez tetszik csináld így. Ha ennyiszer vágysz rá, csináld amíg rá nem unsz.

Neked mi a normális?

Aki párom az életben, az párom az ágyban is. Akarom őt, vágyom őt, kívánom, széttépem vagy hagyom hogy ő tépjen szét engem. Önző vagyok. Addig húzogatom az oroszlán bajszát, amíg belém mar.

2015. okt. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!