Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha lefeküdtünk második találko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefeküdtünk második találkozásnál, de még aznap keresett is. Mire számítsak? Mért keresett? Ez a szokásos jópofi még pár napig hogy ne érezzem kihasználva magam? Vagy mért?

Figyelt kérdés

Egész este odafigyelt rám, meg is kérdezte megbántam e hogy felmentem. Válaszom az volt, hogy nem. Nem értem a férfiakat.21 L



Kérlek hagyjátok a könnyűvérű lányos dumákat.



2014. aug. 3. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
a komolyabb kapcsolatra nem gondoltál??
2014. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem kérdezed meg?

Am' röhej, ti mindenen fennakadtok.

Ha nem hív, miért nem hív, nem voltam elég jó? :(

Ha hív, miért hív, hogy ne érezzem kihasználva magam? :(

2014. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy többet is akar.

Amíg keres élvezd :)

Sokkal rosszabb, ha utána szóba sem áll veled (volt már benne részem).

2014. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Többet akar sima szexnél..
2014. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kukoricát akar neked eladni.
2014. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen ám, csak első találkozó után is beszélgettünk egy hétig mindennap.Aztán eltűnt egyik pillanatról a másikra, nem írt én meg kerestem és nem válaszolt napokig. Akkor épített le. Kérdeztem hogy velem van a gond, elrontottam valamit? Erre hogy semmi gond nincs, meg hogy nem rontottam el semmit. Következő nap is igérgette hogy majd ír, hát nem írt. Félek ha most beleélem magam hogy többet szeretne megint átvág/hazudik...eltűnik... :(



-Kérdező

2014. aug. 3. 17:13




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!