Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek a kisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek a kisebb méretet?

Figyelt kérdés
Ismerkedés szóba jöhet?
2014. aug. 3. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, szeretem a kisebb méretet, főleg ha egy számomra vonzó férfi birtokolja, de az sem árt ha nem csak a szerszáma ki-betologatásából áll az aktus, hanem van némi szexuális kulturája. Számomra előnyös egy nem nagy méret, mert elég szűk vagyok és pici is, tapasztaltam már, hogy míg egy nagyobbal bizonyos pózokban vigyázni kellett mert fájt, addig egy kisebbel rommá lehetett kefèlni minden pózban és szuper volt.

Jah, nem ismerkedem :)

2014. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen nekem jobban bejön mint a nagy.
2014. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten a kisebb méretet preferálom, de nyilván soha nem pénisz méret alapján ismerkedtem.
2014. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos engem a kicsi nem elégít ki.:(

Persze emiatt nem kevesebb szememben egy férfi.

2014. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a nagyobbat szeretem.
2014. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!