Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Preventivo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Preventivo és a Masculan óvszerekről?

Figyelt kérdés
Aki tudja, kérem kicsit véleményezze bővebben, értem úgy, hogy típusonként. Melyik a jobb, mi az előnyeik, hátrányaik, árban melyik éri meg jobban, stb.

2014. aug. 3. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

preventivo-t nem használtunk, de masculan olcsó a durexhez képest és semmi különbséget nem érzett a barátom soha. azt hiszem mi még 910-ért szoktuk venni TESCOban és 9 van egy csomagban, ezzel szemben durex 900-ért 3 db-ot ad.

próbálgasd ki, mert nálunk azzal volt csak probléma, hogy volt amelyik szorította. kicsi volt rá.. :) de ezt ki kell tapasztalnod. mi az ultravékonyakat próbáltuk ki főleg.

2014. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a masculan még a makkomra se jött fel szóval az egész dobozt szórakozásra használtuk el:D
2014. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi vicces dekorra vettünk Masculant, arra jó lesz az olcsó is alapon! Az egyik dobozban 5, a másikban 7db lyukas volt!!!!! Hát ezek után mondom azt, hogy felejtsétek el!!!

A másikat sajnos nem ismerem.. mert én csak a Durexet és a LifeStylest merem venni!

2014. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a masculan síkosítója csípett. (lány)

A másikat nem ismerem, Durex real feel és Lifestyle a gyakori nálunk.

2014. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%
mi masculan goldot szoktunk venni egy ideje. Bár a barátnőm szed fogamzásgátlót és csak akkorra kell mikor megvan neki. Viszont az az óvszer nagyon jó, még egy lyukasat nem találtunk, nagyon finom vanília illata van és elvileg az íze se rossz. 1045 forint szokott lenni a 10 darabos és én csak ajánlani tudom :)
2014. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!