Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik meddig bírjátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik meddig bírjátok?

Figyelt kérdés

Hány percig bírjátok?

Eddig 2 pasival voltam akiknek ilyen 3-4 perc kellett csak, hogy elmenjenek. Ez minden csávónál így van?


2014. aug. 3. 15:57
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy mindketten 20 felül voltak.
2014. aug. 3. 15:57
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
Bénákkal voltál. Nyilván hangulatfüggő is, h milyen a szex tempója, de 10 perctől akár 2 órán át is bírom.
2014. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő,valaki 1 óráig is bírja
2014. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ha nem verem ki mondjuk 1 hétig, nekem is csak 3-4 perc, de általában 30.
2014. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Percig??? :D A legutóbbi kb 1,5 órás volt, a csaj nem bírta tovább, és másfél óra alatt nem mentem el, csak a végén, az azelőtti egy 3 órás lehetett, ott is csak a végén mentem el, de csak aazért, mert a csaj azt mondta hogy már nem bírja, és ideje aludni.
2014. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
hát általában 30perc és 1 óra között mozog , de volt már másfél óra is :D
2014. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
ha nem csak megba-szatnád magad, lehet, hogy törődnének is veled a férfiak
2014. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Mikor voltam együtt utoljára barátnőmmel, milyen pózban csináljuk, stb. Nekem pl óvszerrel sokkal tovább tart, akár 1-1,5 óráig is. Viszont volt, hogy óvszer nélkül úgy, hogy 1 hete nem voltunk együtt és már nagyon kívántam, 2-3 perc és végem lett. És persze függ attól is, hogy mire gondolok. Ha finom punciára, akkor gyorsabb, de ha tovább szeretném húzni, akkor másra :D
2014. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagyok fáradt, indiszponált. Ha "kész vagyok" olyan 15-20p, és akkor már pózt kell váltani, vagy valami más módon elodázni. Ha kicsit aludtam is, tehát pihentebb vagyok, 30 perc és afelett.

De nem esik jól ha nagyon sokáig kell kitartani, olyan 45 perc után már jobb szeretek elmenni.

2014. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
egyfolytába bírjátok 1 órán át? nem hiszem én azt, volt olyan pasi akivel 4 óráig csináltuk de minden 3 perc után le kellett állni, hogy nehogy elmenjen szóval így egy napig is ellehet húzni
2014. aug. 3. 16:02
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!