Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim dobott azzal az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim dobott azzal az indokkal, hogy hagytam, hogy a 2. szex alkalmával az arcomra élvezzen, és azt mondta ezután már nem tud tisztelni?

Figyelt kérdés

Meg hogy megalázott, azzal hogy látott "így". Szörnyen rosszul érzem magam emiatt.

A férfiak tényleg megalázzák azt akinek az arcára élveznek? Már több helyen is hallottam ezt, hogy csak a nőknek adják máshogy elő.


2014. aug. 3. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
én is rosszul érezném magam ha ilyet kellene csinálnom egy csajjal 18/f
2014. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez süket duma. Alapból dobni akarhatott, ha ilyen f***ságot mond szakítási okként.
2014. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem alázás szerintem, mai világban amikor arcra akartam élvezni azt mondta a lány inkább lenyeli, nekem az volt fura igaz akkor 16 voltam elég idióta pasival voltál
2014. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Számomra ez izgató,nem megalázó! 24/F
2014. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ő kért meg, hogy az arcodra élvezhessen?


Szerintem is csak duma. Talált egy indokot, hogy dobjon, nem voltak komoly szándékai. Konkrétan erre kellettél neki.


Ha ő kért meg, hogy az arcodra élvezhessen ,akkor ezzel a tettével saját magának mondott ellent...


Ezután majd jönne az a süket duma, hogy csak tesztelni akart megteszed vagy sem, így akart meggyőződni arról, hogy kivel van dolga....stb, de ez mind csak kamu szöveg.


Jobb így, hogy megszabadultál tőle. Majd lesz olyan aki értékeli, ha megteszel érte valamit :)


23/F

2014. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi izgató nincs hogy egy csaj arcára elvezek. kamu duma volt hogy dobhason tanulság máskor ne enged 26f
2014. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy mondvacsinált duma. Csak eddig kellettél neki, egy trófea vagy neki, semmi több.
2014. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom megalázásnak, biztosan nem dobnám a partneremet emiatt.
2014. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép kifogás. Kedveskedni akartál és ez lett belőle.
2014. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem kell több privát levél, hogy szívesen az arcomra élveznek. -.-
2014. aug. 3. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!