Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olyan lányoknak nőknek lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányoknak nőknek lenne pár kérdésem akik szeretik az anált!?

Figyelt kérdés

Elsősorban, ha új kapcsolatban vagytok akkor ti szoktátok felajánlani?

Illetve ha az aktuális párotok elutasítja, akkor ti még vágytok rá, vagy személy függő kinél vágytok rá?

Illetve a korotok is érdekelne.

Előre is köszönöm a normális válaszokat.


2014. aug. 3. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Nem felajánlom, hanem közlöm, hogy szeretem és igényem is van rá. :)

Ha valakivel együtt vagyok akkor nincs tabu, és kívánom. Ha nem akarja, akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolat, mert én ugyan úgy kívánom mint normálisan.


22/L

2014. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Nem szoktam felajánlani, mivel nekem a szexuális kultúrám része, így nem kérdés, hogy szeretem és csinálom ha a partneremnek is van rá igénye.

Mivel azért nálam nem egyenrangú a "hagyományos" szexszel, így nem csinálok belőle gondot ha a partnerem nem szeretné (amire még nem volt példa), de igyekeznék, hogy meggyőzzem, hogy legalább próbáljuk ki és tapasztalja meg ő is, hogy jó érzés.

Ha elzárkózik tőle, akkor tiszteletben tartanám, úgy gondolom, hogy ha minden rendben van köztünk, nem ez lesz a vízválasztó. :) N37

2014. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kommunikáció

beszélünk erről is és kiderül mit szeret mit nem

nem ezen fog bukni a kapcsolat szerintem

a szex csak az egyik lába egy kapcsolatnak

2014. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!